Hlavní navigace

ČSOB radí podnikatelům, jak vyzrát na daňovou reformu

Od 31. ledna spouští ČSOB v rámci speciálního webového portálu s názvem „Klub úspěšných podnikatelů“, nově odborné poradenství na téma „Daňová reforma“.

Sdílet

Podnikatelé a živnostníci mohou od dnešního dne až do 7. února zasílat své dotazy na internetovou adresu DISKUSNÍHO FÓRA. Dne 7.2. mezi 15.00 – 16.30 hodinou budou jejich otázky zodpovězeny Ing. Vlastimírem Čechem, daňovým expertem společnosti Apogeo.

„Touto diskusí v rámci Klubu úspěšných podnikatelů chceme firmám pomoci lépe se orientovat v nových daňových předpisech,“ uvádí Jarmila Hla Shwe, manažerka tohoto projektu. „Již déle než rok se soustředíme na individuální firemní poradenství a hledáme cesty, jak svým klientům, co nejvíce pomoci s řešením jejich konkrétních problémů. Daňová reforma je pro ně jedním z nejvíce diskutovaných témat letošního roku a má významný dopad na jejich podnikání. Proto jsme se rozhodli rozšířit náš webový portál i o odborné poradenství. Podnikatelé získávají prostor pro své otázky, na které jim odpoví přímo daňový poradce,“ doplňuje Jarmila Hla Shwe.

Vlastimír Čech vystudoval Výrobně-ekonomickou fakultu VŠE v Praze. Od roku 1996 pracoval jako poradce v oblasti daní a účetnictví ve významných výrobních a developerských společnostech. V daňovém oddělení poradenské společnosti APOGEO působí od roku 2007 jako daňový konzultant. Má bohaté zkušenosti s pedagogickou a publikační činností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).