Hlavní navigace

ČSOB Půjčka na lepší bydlení v listopadu s nulovým poplatkem za zpracování úvěru

[Tisková zpráva] Podzim bude v ČSOB patřit zvýhodněným úvěrům na rekonstrukci nebo modernizaci bydlení. Klienti mohou získat až 600 tisíc korun bez ručitele či zajištění a navíc, pokud zažádají o ČSOB Půjčku na lepší bydlení od 1. listopadu do 10. prosince, obdrží 100% slevu z poplatku za vyřízení půjčky.

Sdílet

„Listopad bude příznivým měsícem pro ty klienty, kteří uvažují o úpravách svého bydlení. Jelikož ještě nenadešla zima, je nyní vhodná příležitost pustit se do rekonstrukce co nejdříve. Klientům proto přinášíme akční nabídku nulového poplatku za zpracování ČSOB Půjček. Klienti tak nejen ušetří peníze, ale také svůj čas,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB. A dále doplňuje: „Půjčku u nás klienti vyřídí rychle bez zbytečného protahování a peníze získají okamžitě na účet ještě v den uzavření smlouvy. Pak stačí, aby během následujícího půl roku doložili účty.“

Mezi výhody ČSOB Půjčky na lepší bydlení patří také možnost získání vyšších finančních obnosů bez nutnosti mít cokoliv našetřeno. ČSOB se tím snaží vyjít vstříc také klientům, kteří o rekonstrukci neuvažovali dlouhodobě, a tudíž nemají naspořené větší finanční prostředky. Pokud klient přejde na obnovitelné zdroje a začne myslet „ekologicky“, ČSOB Půjčka na zelené bydlení mu umožní provést mimořádnou splátku ve výši státní dotace zdarma a poskytne mu slevu 1 % z úrokové sazby.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).