Hlavní navigace

ČSOB prodlužuje pojistnou ochranu u pojištění ztráty / odcizení platební karty na trojnásobek původní délky

ČSOB prodlužuje pojistnou ochranu u Pojištění ztráty / odcizení karty z 24 hodin na 72 hodin před nahlášením ztráty nebo odcizení karty. Zároveň ruší jakoukoliv spoluúčast držitele platební karty při škodní události, a to vše bez změny poplatků. Nové podmínky Pojištění ztráty / odcizení karty platí od 1.1. 2005 pro všechna stávající i nově sjednávaná pojištění.

Sdílet

Pojištění ztráty / krádeže platební karty se vztahuje na neoprávněné použití platební karty v důsledku její ztráty nebo odcizení. Pojištění se vztahuje i na poplatky hrazené pojištěným za hlášení ztráty nebo odcizení platební karty a poplatky hrazené pojištěným za vydání nové platební karty s původní platností. Platnost pojištění je celosvětová včetně území České Republiky.

Od 1.1. 2005 banka rovněž upravila podmínky Pojištění pro cesty do zahraničí k platebním kartám. Mění se délka pobytu v zahraničí, a to z neomezené doby na dobu 180 dnů nepřetržitého pobytu v zahraničí. Počet výjezdů však není omezen. Dále byly definovány maximální limity pojistného plnění za ošetření zubů.

Změna cestovní pojištění platí pro všechny nově vydávané karty s pojištěním (jak volitelně sjednaná pojištění, tak i pojištění která tvoří nedílnou součást karty) a pro existující pojištění od automatické obnovy karty. Všechna cestovní pojištění sjednaná do 31.12.2004 (včetně) jsou platná podle původních pojistných podmínek až do obnovy platební karty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).