Hlavní navigace

ČSOB prodlužuje pojistnou ochranu u pojištění ztráty / odcizení platební karty na trojnásobek původní délky

ČSOB prodlužuje pojistnou ochranu u Pojištění ztráty / odcizení karty z 24 hodin na 72 hodin před nahlášením ztráty nebo odcizení karty. Zároveň ruší jakoukoliv spoluúčast držitele platební karty při škodní události, a to vše bez změny poplatků. Nové podmínky Pojištění ztráty / odcizení karty platí od 1.1. 2005 pro všechna stávající i nově sjednávaná pojištění.

Doba čtení: 1 minuta

Pojištění ztráty / krádeže platební karty se vztahuje na neoprávněné použití platební karty v důsledku její ztráty nebo odcizení. Pojištění se vztahuje i na poplatky hrazené pojištěným za hlášení ztráty nebo odcizení platební karty a poplatky hrazené pojištěným za vydání nové platební karty s původní platností. Platnost pojištění je celosvětová včetně území České Republiky.

Od 1.1. 2005 banka rovněž upravila podmínky Pojištění pro cesty do zahraničí k platebním kartám. Mění se délka pobytu v zahraničí, a to z neomezené doby na dobu 180 dnů nepřetržitého pobytu v zahraničí. Počet výjezdů však není omezen. Dále byly definovány maximální limity pojistného plnění za ošetření zubů.

Změna cestovní pojištění platí pro všechny nově vydávané karty s pojištěním (jak volitelně sjednaná pojištění, tak i pojištění která tvoří nedílnou součást karty) a pro existující pojištění od automatické obnovy karty. Všechna cestovní pojištění sjednaná do 31.12.2004 (včetně) jsou platná podle původních pojistných podmínek až do obnovy platební karty.