Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna se vrací na post generálního partnera pardubického hokejového klubu

[Tisková zpráva] ČSOB Pojišťovna je bez přerušení partnerem pardubického hokeje již od roku 1995. Pro sezónu 2011/2012 se ale vrací na post generálního partnera pardubického hokejového klubu, který po devíti letech opět ponese název HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Sdílet

„Podporou hokeje vyjadřujeme nejenom sounáležitost s Pardubicemi, ale především svou filosofii, že ve finančních službách musíme být stejně ambiciózní a rovněž féroví jako ve sportu. Přejeme pardubickému hokejovému klubu hodně úspěchů a mnoho titulů pod našimi křídly,“ uvedl generální ředitel ČSOB Pojišťovny Jeroen van Leeuwen.

ČSOB Pojišťovna, která má své sídlo právě v Pardubicích, podporuje místní hokejový klub od roku 1995.

1995 – HC Pojišťovna IB Pardubice (generální partner)

1997 – HC IPB Pojišťovna Pardubice (generální partner)

2002 – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (generální partner)

2011 – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (generální partner)

Partnerství mezi ČSOB Pojišťovnou a pardubickým hokejovým klubem bylo uzavřeno na sezónu 2011/2012. Coby nový generální partner bude představena společnost dnes na Slavnostním společenském setkání u příležitosti ukončení hokejové sezóny 2010/2011, které se uskuteční ve foyer budovy ČSOB Pojišťovny v Pardubicích. V příloze si vám dovolujeme zaslat fotografie ze slavnostního podpisu smlouvy, který se konal v historickém sále Magistrátu města Pardubic dne 3. 6. 2011.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).