Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna prodloužila v Praze otevírací dobu do 20 hodin

Kancelář ČSOB Pojišťovny ve Slezské ulici 13 v Praze 2, která slouží jako regionální centrum pro klienty z Prahy a nejbližšího okolí, prodloužila od 1. listopadu 2003 svou otevírací dobu. Otevřeno je zde nyní každý všední den od osmi ráno až do osmi večer, o tři hodiny déle než doposud.

Sdílet

Vyšli jsme vstříc zájmu našich klientů. V Praze totiž lidé obvykle odcházejí z práce až později odpoledne, a prodloužená provozní doba je proto pro ně výhodná, vysvětlil důvod změny regionální ředitel ČSOB Pojišťovny Pavel Bartík. Prodloužení otevírací doby je zároveň součástí strategie nového klientského přístupu ČSOB Pojišťovny. Ten se opírá především o služby osobních pojišťovacích poradců, kteří zákazníkům poskytují komplexní pojišťovací servis.

V kanceláři ČSOB Pojišťovny ve Slezské ulici je možné si sjednat všechny druhy pojištění nebo požádat o úpravu stávajících smluv. Zájemci zde také získají informace o dalších finančních produktech, například o hypotečních úvěrech či stavebním spoření.

Od Nového roku se ČSOB Pojišťovna chystá otevřít v Praze ještě jednu kancelář s prodlouženou pracovní dobou a navíc připravuje i sobotní provoz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).