Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna pojistí výherce ankety Nejoblíbenější automobil roku 2004

ČSOB Pojišťovna se stala partnerem jubilejní, 10. ankety o „Nejoblíbenější automobil roku 2004 v České republice“, kterou vyhlašuje Svaz dovozců automobilů ve spolupráci s generálním partnerem - společností ČSOB Leasing. Vítěz hlavní ceny v soutěži pro veřejnost získá od ČSOB Pojišťovny roční havarijní pojištění a povinné ručení k vozu, který si vybere.

Sdílet

ČSOB Pojišťovna má tradičně dobré vztahy jak s prodejci automobilů, tak s motoristy a naším partnerstvím v anketě o nejoblíbenější automobil roku chceme tyto vazby dále posílit, uvedl ředitel marketingu ČSOB Pojišťovny Petr Kleiner.

ČSOB Pojišťovna loni na podzim podpořila rovněž akci Řidič – řidička roku 2003, která si klade za cíl snížit vysokou nehodovost na domácích silnicích. Také oba hlavní výherci této soutěže získali od ČSOB Pojišťovny povinné ručení a havarijní pojištění zdarma.

ČSOB Pojišťovna je členem nadnárodního finančního holdingu KBC Bank & Insurance, 75 % jejích akcií vlastní pojišťovna KBC Verzekeringen, 25 % Československá obchodní banka, a. s. Na povinné ručení je u ČSOB Pojišťovny v současnosti pojištěno více než 200 tisíc vozidel, smluv havarijního pojištění spravuje ČSOB Pojišťovna přes 15 tisíc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).