Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna opět nabízí výnosné životní pojištění Triumf Invest

ČSOB Pojišťovna dnes začala nabízet novou tranši investičního životního pojištění Triumf Invest, které je unikátním spojením investice do zajištěného fondu a pojistné ochrany. Klienti získají spolu s pojištěním bezpečí zaručeného výnosu, ale také možnost vysoce nadprůměrného zhodnocení svých peněz, jež může činit až téměř 20 procent ročně.

Sdílet

Triumf Invest je jednorázově placené investiční životní pojištění sjednávané nyní na dobu 5 let a dvou měsíců, které se vztahuje k investičnímu fondu Fund Partners ČSOB Čínského růstu 1. Na konci pojištění (31. 8. 2011) obdrží klienti hodnotu své investice navýšenou o výnos odvozený od vývoje koše 25 akcií globálních firem, které tvoří portfolio tohoto fondu a jsou mezi nimi například akcie General Electric, Citigroup, Unilever, Volkswagen, Walt Disney a další. Maximální výnos přitom není nijak omezen. Podle reálného vývoje finančního trhu v předchozím desetiletí by klienti v ideálním případě mohli získat na konci pojištění celkový výnos až 151,12 % (tedy 19,62 % p. a.), ale i při nepříznivém vývoji trhu získají vždy minimálně zaručený výnos ve výši 4 %.

Investiční životní pojištění Triumf Invest je určené pro všechny zájemce ve věku od 18 do 91 let a zahrnuje krytí rizika smrti následkem nemoci nebo rizika plné invalidity následkem nemoci či úrazu, jako připojištění si lze zvolit pojištění pro případ smrti následkem úrazu. Minimální jednorázové pojistné činí 30 000 Kč, horní strop není nijak omezen. Nabídka je časově omezena a platí pouze do 26. 6. 2006. Pojistné je možné uhradit z bankovního účtu nebo v hotovosti v pobočkách ČSOB.

Pojištění Triumf Invest bylo poprvé uvedeno na trh loni v červnu a předcházejících sedm tranší se setkalo se značným úspěchem – objem předepsaného pojistného dosáhl sto čtyřicet milionů korun. Triumf Invest se tak zařadil mezi nejprodávanější životní pojištění ČSOB Pojišťovny.

Výhody investičního životního pojištění TRIUMF INVEST ČSOB Pojišťovny:

  • bezpečná investice – fond dosahuje při splatnosti zajištěný výnos (tj. minimální zhodnocení ceny jednotky fondu) 4,00 %
  • maximální výnos fondu není omezen
  • investice do zajištěného fondu, který je připraven pouze pro tuto tranši
  • uzavření pojistné smlouvy bez dotazů na zdravotní stav pojištěného
  • pojištění se sjednává na pojistnou dobu 5 let a 2 měsíců s jednorázovým vkladem od 30 000 Kč
  • dostupnost finančních prostředků v případě potřeby
  • v pojištění je zahrnuto krytí rizik dožití, smrti následkem nemoci, plné invalidity následkem nemoci, plné invalidity následkem úrazu
  • volitelně si lze sjednat pojištění pro případ smrti následkem úrazu s pojistným plněním až 1 mil. Kč (v případě dopravní nehody až 2 mil. Kč)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).