Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna nabízí nové pojištění bytových domů „Náš dům“

ČSOB Pojišťovna uvedla na trh nové komplexní pojištění bytových domů „Náš dům“, vyvinuté speciálně pro společenství vlastníků bytových jednotek a individuální vlastníky bytových domů, ale také pro stavební bytová družstva, obce a realitní či developerské společnosti. Hlavní předností nového produktu je komplexní nabídka všech nejčastěji požadovaných majetkových pojištění, vysoká variabilita a v neposlední řadě příznivá cena.

Sdílet

Vyšli jsme vstříc požadavkům trhu a připravili pojištění, které kryje všechna potenciální rizika, a to za cenu, která je podstatně nižší než u obdobných pojištění pro podnikatelské subjekty, uvedl ředitel odboru řízení produktů neživotního pojištění ČSOB Pojišťovny Jaroslav Král. Smlouva je maximálně jednoduchá a přehledná a je možné ji sjednat přímo u klienta. Tím přitom nemusí být nutně vlastník budovy, ale pojištění Náš dům může sjednat například i realitní kancelář nebo stavební bytové družstvo zajišťující v pojišťovaném bytovém domě správu a provoz, doplnil Král.

Základem pojištění Náš dům je pojištění pro případ požáru, výbuchu, úderu blesku a nárazu nebo zřícení letadla nebo jeho nákladu. Navíc si klienti mohou vybrat ze široké škály doplňkových pojištění pro případ povodně a záplavy a dalších živelních nebezpečí (například vichřice, krupobití, zemětřesení, tíhy sněhu nebo námrazy nebo vodovodní škody) nebo vandalismu.

Pojistit lze nejen samotný bytový dům, ale i další budovy a stavby, které svou funkcí náleží k pojišťovanému objektu a které se s ním nacházejí na stejné adrese (například kotelny, čistírny odpadních vod nebo samostatně stojící garáže). Klienti oceňují také to, že si mohou pojistit i výtahy, zabudované elektromotory nebo hasicí přístroje. Samozřejmostí je i nabídka pojištění odpovědnosti za škody vzniklé v souvislosti vlastnictvím, držbou nebo správou pojištěného bytového domu nebo ostatních pojištěných budov a staveb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).