Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna má nové manažery obchodní divize

Novým manažerem pro bankopojištění se v ČSOB Pojišťovně od 1. února na základě výběrového řízení stal Michal Vavroušek, který v této pozici nahradil Luďka Janderu. Ten ukončil pracovní poměr s ČSOB Pojišťovnou na vlastní žádost k 31. 1. 2004.

Sdílet

ČSOB Pojišťovna je ve spolupráci s ČSOB lídrem na domácím trhu bankopojištění a rozvoj kombinovaných finančních služeb patří mezi její hlavní priority. Ing. Michal Vavroušek bude odpovědný za koordinaci spolupráce s ostatními členy Skupiny ČSOB, tedy zejména za rozvoj jejich vzájemných obchodních vztahů. V ČSOB Pojišťovně pracuje již od ledna 2000, mimo jiné v odboru zajištění, jako tajemník společnosti a tiskový mluvčí a jako projektový manažer. Je ženatý, ve svém volném čase se zajímá o rekreační sport, cestování a film.

Novým regionálním ředitelem ČSOB Pojišťovny pro Prahu se od počátku února stal Milan Kovařík, který na tomto postu vystřídal Pavla Bartíka. Ten bude v ČSOB Pojišťovně nadále působit jako konzultant – expert a následně jako její generální reprezentant – ředitel agentury Praha 1. Generálních reprezentantů má ČSOB Pojišťovna celkem osm a jsou mezi nimi lidé, kteří ve firmě dosáhli nejlepších obchodních výsledků.

Ing. Milan Kovařík, MBA, bude odpovídat za rozvoj a optimalizaci obchodní sítě pražského regionu a rozvoj spolupráce s vybranými distribučními kanály a společnostmi Skupiny ČSOB. V ČSOB Pojišťovně pracuje od listopadu 2003, kdy nastoupil jako manažer projektu Servisní organizace. Předtím působil mj. jako pojišťovací makléř ve společnosti Respekt a ředitel pojištění motorových vozidel pro region Praha v České pojišťovně. Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze a Czech Management Institute Prague. Je ženatý, mezi jeho záliby patří zejména squash, turistika, četba a digitální fotografie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).