Hlavní navigace

ČSOB podpoří soutěž o nejlepší podnikatelský záměr roku

Odstartoval druhý ročník "ČSOB soutěže o nejlepší podnikatelský záměr roku 2009". Tuto soutěž vyhlašuje Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava letos ve spolupráci s ČSOB jako hlavní partnerem soutěže. Cílem tohoto projektu je podpořit zájemce, kteří mají podnikatelského ducha a nebojí se nových výzev. Jejich netradiční, kreativní a inovativní nápady mohou být díky této soutěži podpořeny v komerčním uplatnění na trhu.

Sdílet

„Jako jedna z hlavních finančních institucí na českém trhu cítíme zodpovědnost za kultivaci a další rozvoj domácího podnikatelského prostředí. Právě proto jsme se rozhodli tuto soutěž opět podpořit. Domníváme se, že zejména v současné době není možné rezignovat na podporu inovativních myšlenek a projektů, které jsou přirozeným motorem hospodářského růstu každé ekonomiky," komentoval roli ČSOB Martin Pěchouček, manažer Podpory obchodu korporátního bankovnictví ČSOB.

Zúčastnit se může jednotlivec (fyzická osoba starší 18 let) nebo tým fyzických osob. Soutěžit se bude o ceny v hodnotě 75 000 korun a o možnost inkubace v Podnikatelském inkubátoru VŠB-TU Ostrava na jeden rok zdarma. Bližší informace a pravidla k soutěži jsou k dispozici na webových stránkách www.nejlepsipodnikatel.cz. Případné dotazy je možné adresovat na email: inkubator@vsb.cz. Uzávěrka soutěže je 2. listopadu 2009 v 16. hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).