Hlavní navigace

ČSOB Penzijní fondy vyráží na roadshow po republice

V pondělí 11. června 2007 startuje v osmi městech České republiky kampaň ČSOB Penzijních fondů zaměřená na podporu penzijního připojištění a zajištění na stáří. Roadshow na náměstích a u obchodních center doplňuje outdoorová reklama, inzerce v tisku i rádiové spoty. ČSOB PF také poprvé komunikují svoji modrou klientskou linku 844 300 400.

Sdílet

„Penzijní připojištění je jedním z nejoblíbenějších spořících produktů v České republice. Přesto ho lidé u nás ještě velmi podceňují – na penzi začínají spořit pozdě a také málo,“ vysvětluje Kateřina Štěrbová zodpovědná za koordinaci obchodních a marketingových činností ČSOB Penzijních fondů.

„Kampaní chceme přiměl lidi, aby se nad tímto problémem zamysleli. I proto jsme se pro ni zvolili motiv zhoršujícího se zraku ve stáří. Inzeráty využívají známého testu u očního lékaře s velikostí písmen, zatímco přímo na místě si lidé mohou nechat vyšetřit zrak očním lékařem,“ upřesňuje podobu kampaně Štěrbová.

ČSOB Penzijní fondy chtějí lidem připomenout, že by se měli na dobu, kdy nebudou aktivně vydělávat, řádně připravit. „Cílem naší akce by mělo být zvýšení informovanosti, představení výhod připojištění,ak­vizice nových klientů i případné zvýšení měsíčních úložek u stávajících klientů,“ klade před kampaň cíle Kateřina Štěrbová.

Roadshow během měsíce navštíví Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Prahu, Plzeň, Olomouc, Ostravu a Brno. Kromě vyšetření zraku a možnosti uzavření smlouvy o penzijním připojištění nabídne zájemcům pro zpestření projížďku na segwayi. Koncept komunikační kampaně vznikl v dílně agentury Bison & Rose, která je rovněž zodpovědná za realizaci roadshow. Kampaň vyvrcholí 1. 7. 2007 .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).