Hlavní navigace

ČSOB opět podpoří Českého lva - ceny České filmové a televizní akademie

ČSOB zůstává i v tomto roce věrná své tradici a již pošesté podpoří v roli hlavního partnera klání o ceny České filmové a televizní akademie – Český lev 2006.

Sdílet

O křišťálové sošky Českého lva, ocenění nejlepších domácích filmových děl a výkonů, bude v letošním roce usilovat celkem 22 soutěžních filmů. Vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni v průběhu slavnostního včera, který se bude konat 25. února v hlavním sále paláce Lucerna v Praze.

Prostřednictvím hlavního partnerství cen České filmové a televizní akademie – Českého lva, se chceme jako banka podílet na rozvoji české kinematografie a popularizaci její tvorby, uvedl Pavel Kavánek, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB. V éře globalizace snad víc než dřív hledáme své kořeny, místo, kam patříme, a hodnoty, které nám říkají „tady jsi doma“. Myslíme si, že český film o tohle stále a úspěšně usiluje a právě v tom si zasluhuje podpořit. ČSOB jako skupina firem finančních služeb podporuje řadu domácích filmových přehlídek a zrod řady titulů – dva za všechny: Snowboarďáci a Experti. Jsme proto rádi, že můžeme být partnery i tak inspirujících ocenění, jakými jsou Čeští lvi, dodal Pavel Kavánek.

ČSOB je bankou, která ve své sponzorské politice vyznává tradiční hodnoty a ctí profesionální přístup. Dbá na to, aby projekty, jež si získají její podporu, odrážely nejen národní tradice, ale i začlenění české kultury do kultury evropské a světové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).