Hlavní navigace

ČSOB nabízí půjčky bez zbytečného papírování

ČSOB jde svým klientům vstříc a zrychluje vyřizování úvěrů. Půjčku u ČSOB lze získat již během jedné návštěvy na pobočce. Pro získání úvěru stačí jen dva doklady totožnosti a jedna návštěva pobočky Navíc při uzavření smlouvy do 31. prosince 2009 žadatelé získají možnost půjčku kdykoliv splatit bez poplatku.

Sdílet

Doby čekání na peníze ze spotřebitelského úvěru jsou pryč. Chceme, aby vyřízení úvěru bylo co nejjednodušší a nejrychlejší, uvedl Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB. Půjčky ČSOB tak mohou lidé získat „na otočku“, tedy během jediné návštěvy pobočky. Klienti tak již v den podpisu úvěrové smlouvy mohou mít peníze na svém účtu k dispozici. A to vše bez zbytečného papírování.

K půjčce navíc ČSOB nabízí pojištění proti neschopnosti úvěr splácet, a to i pro případ ztráty zaměstnání. Pojištění lze vyřídit již v okamžiku zřizování půjčky přímo na pobočce. Půjčku lze navíc až do 31. prosince 2009 kdykoli bezplatně předčasně splatit, a to zcela nebo jen částečně.

Zájemci o půjčku stačí v den podpisu smlouvy doložit své příjmy (příp. příjmy spolužadatelů, spoludlužníků a ručitelů) a předložit dva doklady totožnosti (občanský + např. řidičský průkaz). O půjčky ČSOB lze žádat na pobočkách, prostřednictvím webových stránek ČSOB, nebo na infolince 800 300 300, kde se klient dozví předběžnou výši částky úvěru.

O úvěr lze žádat i prostřednictvím bankomatu ČSOB. Pokud klient projeví zájem o úvěr prostřednictvím funkce „Osobní úvěrový limit“ v menu bankomatu, bude tato informace odeslána do Call Centra, které klienta následně zkontaktuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).