Hlavní navigace

ČSOB jako první nabízí možnost investovat do státních dluhopisů

ČSOB jako první na trhu přináší produkt, který kombinuje bezpečné uložení peněz, zajímavé zhodnocení a pojistnou ochranu v podobě Maximal Investu – ČSOB Státních dluhopisů 1. Investice každého klienta je rozložena do dluhopisů šesti evropských zemí, mezi kterými nechybí ani Česká republika.

Sdílet

Diverzifikované portfolio státní dluhopisů tak nabízí ještě větší jistotu. Maximal Invest – ČSOB Státních dluhopisů 1 má pětiletou dobou splatnosti. Navíc kombinuje investici s pojistnou ochranou například pro případ úrazové invalidity.

Tato emise Maximal Investu jako první na českém trhu umožňuje investici do státních dluhopisů. Diverzifikované portfolio klientům umožní využít nabídky investice do produktu, který se mezi běžné klienty dostává jen velmi zřídka. Bezpečná investice je navíc opět spojena s životním pojištěním, řekl Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. Upisovací období začne 1. června. Protože se jedná o unikátní možnost investovat do bezpečných státních dluhopisů s ročním zhodnocením, které se může pohybovat od 3,3 do 4 % ročně a protože je nabídka fondu omezená, očekáváme ze strany investorů veliký zájem. Je proto pravděpodobné, že bude Maximal Invest vyprodaný ještě před koncem upisovacího období, dodal Pavel Kratochvíl.

Maximal Invest – ČSOB Státních dluhopisů 1 ojedinělou investici spojuje s životním pojištěním. Chrání tak nejen peníze daného klienta, ale umožňuje se připravit na nepředvídatelné životní události. Pro klienty, u kterých nevzniká nárok na starobní důchod, je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity. Pojistné krytí může dosáhnout až výše 500 000 Kč. Každý klient má dále možnost sjednat si další připojištění s cenou od 6 Kč za měsíc. Klienti se také mohou, kromě zhodnocení svých peněz, s Maximal Investem – ČSOB Státních dluhopisů 1 pojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu, nebo se připojistit pro případ smrti následkem úrazu až do výše 1 000 000 Kč. V případě dopravní nehody se pojistná částka zdvojnásobuje. Mezi další velké výhody Maximal Investu patří možnost volby tzv. obmyšlené osoby. Díky tomu se využitelnost produktu výrazně zvyšuje – může například fungovat i jako dar. Příjemce takového daru nemusí být jenom osoba, která je v příbuzenském vztahu ke klientovi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).