Hlavní navigace

ČSOB Leasing zajistí financování pro KOMATSU

[Tisková zpráva] ČSOB Leasing uzavřel se společností Kuhn Bohemia a.s. – importérem stavebních strojů KOMATSU – smlouvu o zajištění financování strojů KOMATSU pro zákazníky. Finanční služby budou v síti partnerů KOMATSU nabízeny pod značkou Kuhn Finance.

Sdílet

Lídři trhu spojili své síly – nulové navýšení pro stroje KOMATSU

„ČSOB Leasing je vedoucí společností na našem trhu v oblasti financování strojů a firma KOMATSU patří k vedoucím výrobcům a prodejcům stavebních strojů. Mohu říci, že podpisem smlouvy o spolupráci ve financování lídři trhu spojili své síly. Věřím, že naše finanční produkty, dostupnost a kvalita služeb ještě více podpoří prodeje strojů KOMATSU v České republice. Prvním konkrétním výstupem naší spolupráce je nabídka financování strojů KOMATSU s nulovým navýšením, které od 1. srpna 2011 nabízíme všem zájemcům o tyto stroje“ komentuje smlouvu a konkrétní spolupráci Jan Kulhánek, ředitel pro rozvoj obchodů strojů a zařízení ČSOB Leasing.

„Společnost KUHN-Bohemia a.s. se vždy snažila svým zákazníků připravit ty nejlepší podmínky a proto uvítala možnost nabízet výhodné financování ve spolupráci se společností ČSOB Leasing. Stroje KOMATSU jsou tak nabízeny ve výborné technické kvalitě a současně za atraktivních obchodních a finančních podmínek“, k tomu dodává Peter Gero, ředitel společnosti KUHN-Bohemia a.s.   

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).