Hlavní navigace

ČSOB Leasing dokáže uspokojit téměř jakéhokoli zákazníka

Praha 1. 9. 2008 – Největší česká leasingová společnost ČSOB Leasing uvedla na trh novou akci pro všechny zájemce o financování ojetých vozů. Akce s příznačným názvem Výhodné splátky v sobě zahrnuje všechny hlavní aspekty nabídky ČSOB Leasing: nízké splátky, jednoduché vyřízení a výhodné pojištění. Výhodné splátky ČSOB Leasing jsou nabízeny prostřednictvím sítě spolupracujících autobazarů ve všech regionech ČR. Akce platí do 30. 11. 2008.

Sdílet

ČSOB Leasing nabízí na financování ojetých vozů spotřebitelský úvěr s akontací již od 0 procent, s variabilní délkou trvání smlouvy v rozsahu 6 až 84 měsíců a nulovým poplatkem za uzavření smlouvy.

Ojeté vozy je možné financovat i formou finančního leasingu, který je výhodný především pro podnikatele.

„Podmínkou úspěchu na poli financování ojetých vozů je především rychlost schválení žádosti o financování. Zákazník si v bazaru vybere vůz a většinou s ním chce ihned odjet. My jsme díky on-line softwaru, který poskytujeme prodejcům vozů, schopni schválit smlouvu do 15 minut,“ komentuje flexibilitu vyřízení smlouvy Josef Bezpalec, marketingový ředitel ČSOB Leasing. Zákazníkovi ve většině případů stačí k uzavření smlouvy pouze 2 osobní doklady a ani nemusí dokládat svůj příjem. „Chceme vždy v hlavním prodejním období nabízet speciální obchodní akce, které jsou zajímavé pro zákazníky a autobazarům pomáhají prodávat automobily s naším financováním,“ dodává Josef Bezpalec.

Podstatnou součástí nabídky financování je pojištění vozidla. Nabídka ČSOB Leasing obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení a různá doplňková pojištění, např. pojištění schopnosti splácet. „Zákazník získá naším prostřednictvím velmi výhodné pojistné sazby a díky měsíčnímu splácení pojistného ve splátkách navíc šetří i časovou hodnotu svých peněz. Velmi výhodný je i náš systém uznávání a započítávání bonusů na povinné ručení za bezeškodní průběh,“ popisuje výhody pojistných služeb Jan Starý, jednatel společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, která pro ČSOB Leasing zajišťuje veškeré pojištění.

„Naše společnost je s patnáctipro­centním podílem v současné době trojkou na trhu financování ojetých automobilů s podílem 15 procent a své postavení trvale dynamicky posiluje. Objem našich nových obchodů v oblasti ojetých automobilů roste třicetiprocentním tempem, do konce roku chceme být dvojkou,“ řekl Josef Bezpalec.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).