Hlavní navigace

ČSOB Leasing ušetřil zákazníkům na povinném ručení 13 milionů korun a spustil novou kampaň „Jarní bonus od ČSOB Leasing“

[Tisková zpráva] Společnost ČSOB Leasing zahájí od počátku dubna novou kampaň s názvem „Jarní bonus od ČSOB Leasing“ na podporu financování automobilů.

Sdílet

Akční nabídku v podobě povinného ručení na rok zdarma mohou zákazníci využít při pořízení osobních, užitkových a malých nákladních automobilů, ale i motocyklů všech značek. Stejný benefit byl nabízen již během loňského roku a pro velký zájem zákazníků je nyní opakován.

„Vloni bylo v této akci uzavřeno se zákazníky celkem přes 2200 smluv a naše společnost díky ní ušetřila zákazníkům na povinném ručení téměř 13 milionů korun. Za akci Povinné ručení na rok zdarma jsme získali cenu Fleetový produkt roku 2010 v kategorii Financování,“ vypočítává loňské úspěchy akce marketingový manažer společnosti ČSOB Leasing Oldřich Freidinger. „Proto jsme se rozhodli stejný benefit poskytnout zákazníkům letos na jaře znovu. Letošním rozšířením škály možných financovaných předmětů jsou nákladní vozy do 12 tun a motocykly,“ dodává Oldřich Freidinger.

Aktuální nabídku financování s rokem povinného ručení zdarma, připravenou ve spolupráci s vybranými pojišťovnami, mohou využít jak podnikatelé při sjednání finančního leasingu nebo zákaznického úvěru, tak spotřebitelé při uzavření úvěrové smlouvy přímo při nákupu vozidla u spolupracujících dealerů. Tato nabídka s názvem „Jarní bonus od ČSOB Leasing“ je postavena na časově omezené dotaci a platí do konce června nebo do vyčerpání této dotace. Na internetové adrese www.csobleasin­g.cz/pojisteni_zdar­ma mohou zákazníci na počitadle sledovat rychlost využívání této nabídky, resp. kolik smluv lze v akci s povinným ručením na rok zdarma ještě profinancovat.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).