Hlavní navigace

ČSOB Leasing startuje kampaň „Rozmarné léto s ČSOB Leasing“

[Tisková zpráva] Společnost ČSOB Leasing zahajuje od 1. července 2011 novou kampaň s názvem „Rozmarné léto s ČSOB Leasing“.

Sdílet

Akční nabídka zahrnuje rok povinného ručení zdarma a atraktivní financování při pořízení osobního, užitkového a malého nákladního automobilu. Benefit platí také pro motocykly všech značek.

„Nabídka povinného ručení zdarma se nám velmi osvědčila. Ve druhém čtvrtletí letošního roku, jsme našim zákazníkům ušetřili částku 5,2 milionu korun, v podobě poskytnutého benefitu povinné ručení na jeden rok zdrama. Nabídka je připravena ve spolupráci s vybranými pojišťovnami, mohou ji využít všechny podnikatelské subjekty a soukromé osoby při uzavření smlouvy na financování vozidla u spolupracujících dealerů. Kampaň je zajímavá i tím, že zahrnuje nákladní vozy do 12 tun a motocykly všech značek. Nabídka má časově omezenou dotaci a platí do jejího vyčerpání. Čerpání dotace lze sledovat internetových stránkách ČSOB Leasing“ komentuje letní kampaň Oldřich Freidinger, marketingový manažer ČSOB Leasing.

Akční nabídku financování s rokem povinného ručení zdarma lze využít v případě podnikatelů při uzavření smlouvy na finanční leasing a všemi klienty při financování vozidla zákaznickým úvěrem. Na internetové adrese www.csobleasin­g.cz/pojisteni_zdar­ma mohou zákazníci sledovat počet smluv, které lze v akci s povinným ručením na rok zdarma ještě získat.

ČSOB Leasing dále nabízí produktovou akci „Nulové navýšení“, která platí pro většinu automobilových značek prodávaných v České republice. Produkt QuickLEASE umožňuje klientům rychlé a jednoduché schválení žádosti o financování do 20 minut. To pouze na základě žádosti o financování a osobních dokladů zákazníka.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).