Hlavní navigace

ČSOB Leasing snížil poplatky za své služby

Společnost ČSOB Leasing snížila o 10 procent poplatky za služby zákazníkům, kteří zašlou požadavek na provedení služby prostřednictvím internetové aplikace eLeasing. Sleva se týká dvou druhů poplatků, jež zákazníci nejčastěji využívají. V době, kdy dochází téměř všude k nárůstu cen a zvyšování poplatků, přichází největší česká leasingová společnost s dobrou zprávou pro své zákazníky.

Sdílet

Snížení poplatků

Pokud zákazník v průběhu trvání své smlouvy požádá prostřednictvím portálu eLeasing o změnu splátkového kalendáře nebo o změnu subjektu smlouvy (tzv. leasingovou cesi), zaplatí za tyto služby o 10 procent nižší poplatek. Snížení poplatků se týká těchto služeb poskytovaných u všech finančních produktů, zejména u velice oblíbeného finančního leasingu.

ČSOB Leasing zveřejňuje sazebník poplatků na svých internetových stránkách. Poskytování doprovodných služeb v průběhu smluvního vztahu je jednou ze základních výhod našeho financování. Zákazník může po dohodě s námi třeba prodloužit smlouvu, odložit splátky či provést tzv. technické zhodnocení (např. při modernizaci námi financované technologie). Řadu těchto služeb poskytujeme zdarma, říká Radan Šantora, výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing.

Informační portál eLeasing

eLeasing umožňuje zákazníkům online přístup k jejich smlouvám, dále jednoduché a rychlé vyřizování dotazů a požadavků. Jeho prostřednictvím může zákazník sledovat stav své smlouvy, získává informace o splátkách a jejich úhradě a všechny jeho žádosti se okamžitě dostávají k pracovníkům ČSOB Leasing. Zákazník má rovněž přehled o stavu, ve kterém se jeho požadavky nacházejí. Využití informačního portálu eLeasing je zcela bezplatné, zákazník navíc ušetří na poplatcích a zároveň se sníží i jeho administrativní zatížení. Vyřízení dotazu nebo požadavku elektronickou formou je pro zákazníka jednodušší, rychlejší a koneckonců i levnější než klasická korespondence. Každodenní používání internetu se pomalu dostává i do služeb a odvětví, kde dosud dominoval papír jako základní medium, a to je i případ leasingového trhu. Jsme jedinou leasingovou společností, která takovou vysokou automatizovanou úroveň obsluhy zajišťuje, sděluje Radan Šantora.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).