Hlavní navigace

ČSOB Leasing myslí na své zákazníky

Praha, 14. 11. 2006 – Společnost ČSOB Leasing, jednička českého leasingového trhu, uvedla na trh výhodné akce pro financování nových a ojetých automobilů. Zákazníci, kteří do konce roku uzavřou leasing na nový osobní nebo užitkový automobil získávají satelitní navigační přístroj. Pokud se zákazník rozhodne pro financování ojetého automobilu formou úvěru HitKredit, má na výběr mezi třemi špičkovými dárky v hodnotě až 7 000 korun. Obě akce jsou zákazníkům k dispozici v široké síti dealerů nových vozů všech značek a v autobazarech v celé České republice.

Sdílet

ČSOB Leasing přichází s atraktivní akční nabídkou, která má podpořit prodej nových osobních a užitkových vozidel prostřednictvím leasingu. V akci je nabízen výhodný a variabilní finanční leasing s akontací 0 až 60 procent s délkou smlouvy 36 až 84 měsíců a bez omezení výběru pojišťovny. Satelitní navigační přístroj Clarion MAP 360 PLUS obdrží zákazník jako bonus ke smlouvě současně s novým vozem přímo v provozovně dealera. „Satelitní navigace je moderním a žádaným doplňkem každého nového automobilu. Navigace zvyšuje užitnou hodnotu automobilu, šetří čas i pohonné hmoty na cestách, poskytuje aktuální informace o dopravní situaci a umožňuje například i možnost prohlížení fotek a poslechu hudby,“ řekl marketingový ředitel ČSOB Leasing Bohdan Suchánek.

Pro financování ojetých vozů ČSOB Leasing nabízí zákazníkům v nové akci spotřebitelský úvěr HitKredit s podílem na kupní ceně 10 až 70 procent, délkou smlouvy 12 až 84 měsíců, bez omezení výběru pojišťovny a nulovým poplatkem za uzavření smlouvy. K úvěru získá zákazník jako bonus vysoce kvalitní dárek podle svého výběru – fotoaparát SONY DSC-W40, mobilní telefon NOKIA 6230i nebo MP3 přehrávač TEAC MP 500.

„Všechny věcné bonusy, které nabízíme našim zákazníkům k úvěrové smlouvě, představují špičková řešení. Pro ty, co rádi fotografují máme fotoaparát s rozlišením 6 megapixelů, pro poslech hudby MP3 přehrávač s kapacitou 2 GB a dárek opravdu pro všechny – multimediální mobilní telefon. Z naší nabídky si vybere každý,“ komentoval novou akci Bohdan Suchánek.

Společnost ČSOB Leasing zvítězila v letošním ročníku soutěže o nejlepší finanční produkty Zlatá koruna a získala nejvyšší ocenění – Zlatou korunu za produkt Značkové financování automobilů v kategorii Leasing. V kategorii Leasing pro podnikatele obdržela společnost Bronzovou korunu za produkt exkluzivního financování traktorů Valtra Finance. ČSOB Leasing je jedinou leasingovou společností, která získala ocenění v obou leasingových kategoriích, což svědčí o univerzálnosti produktové nabídky jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).