Hlavní navigace

ČSOB jmenovala Davida Lorence výkonným ředitelem pro Přímé bankovnictví

Novým výkonným ředitelem útvaru Přímého bankovnictví ČSOB se stal od 1. září David Lorenc. Vystřídal tak Jiřího Vika, který přešel do Poštovní spořitelny, kde působí na pozici Ředitele distribuce. David Lorenc nyní bude v ČSOB zodpovědný za elektronické bankovnictví, karty a call centrum.

Sdílet

Před příchodem do ČSOB pracoval David Lorenc devět let na nejrůznějších manažerských pozicích v GE Money Bank a v eBance, kde se věnoval zejména kreditním kartám, přímému bankovnictví a vedení strategických projektů. Půl roku pracoval pro GE Money Australia v Melbourne na aktivitách zaměřených na udržení stávajících klientů. Bankovnictví předcházela více než tříletá praxe v ekonomickém oddělení MF DNES na pozicích redaktor a později i editor přílohy Peníze.

„Mým cílem je vybudovat oddělení přímého prodeje a výrazně rozšířit služby přímého bankovnictví pro všechny společnosti Skupiny ČSOB,“ nastínil své priority David Lorenc.

David Lorenc vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy s orientací na trestní právo a související oblasti, např. kriminalistiku či soudní lékařství. Mezi jeho největší koníčky patří golf a další míčové sporty, zejména basketbal a volejbal. Svůj volný čas rád tráví sledováním filmů, hlavně českých komedií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).