Hlavní navigace

ČSOB již začíná nabízet "Image kartu"; na její lícovou stranu si fotografii vybere sám klient

ČSOB začíná od 1. června nabízet klientům unikátní možnost navrhnout si vlastní podobu lícové strany své platební karty. Klient dodá bance fotografii či vyobrazení, které je pak na celou lícovou stranu karty překopírováno. Jediným, čím budou držitelé karty omezeni ve výběru předlohy, je etická a společenská přijatelnost fotografie, autorská práva k danému snímku či ochrana soukromí jiných osob. Klienti ČSOB si tak mohou na platební kartu umístit portrét svých blízkých, momentku z dovolené anebo třeba fotografii domácího mazlíčka. Alespoň to jsou nejčastější motivy, které volí klienti Skupiny KBC, kam ČSOB patří, v Belgii a v Maďarsku.

Sdílet

„Image kartu“ anebo v jiné terminologii též „personalizovanou kartu“ nabídne ČSOB nejprve zdarma vybraným klientům jako uznání jejich loajality k bance. Ve druhé fázi, zhruba ve druhé polovině srpna, bude tato unikátní karta dána do běžné nabídky retailových produktů. Image karta ČSOB bude nabízena jako čipová, embosovaná karta VISA Classic.

Image kartu, zcela ojedinělou na domácím trhu, přináší do České republiky skupina KBC Group na základě velkého zájmu, s nímž se setkala v Belgii a v období loňských vánoc také v Maďarsku, kde ji vydává KH Bank. ČSOB tak při uvedení tohoto nového karetního produktu na český trh těží ze skupinových zkušeností a synergií.

„Věříme, že personalizovaná karta z ČSOB se stane formou sebevyjádření osobitého stylu jejího držitele podobně jako melodické zvonění mobilních telefonů, parfémy či značkové hodinky,“ řekl Martin Eyberger, manažer retailového segmentu Platební komfort. „Zkušenosti KBC ukazují, že 75 % všech držitelů karet dává přednost vlastnímu designu a že neváhá kdykoliv vyměnit svou dosavadní kartu, dostane-li možnost zvolit motiv na její lícové straně. V Maďarsku kromě toho projevili klienti zájem získat ji i jako druhou, tedy doplňkovou kartu k témuž účtu a její osobitý, neopakovatelný design využít jako dárek svým nejbližším“, dále uvádí Martin Eyberger.

Možnost mít na své platební kartě obrázek podle vlastního výběru staví užívání karet do zcela jiné, nové perspektivy. Takováto karta „šitá na míru“ není už jen platebním nástrojem, ale stává se předmětem, který rádi berete do rukou, kterým se rádi prezentujete a ke kterému máte osobní vztah. Prostě karta vás může potěšit pokaždé, když ji vyjmete z peněženky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).