Hlavní navigace

ČSOB jako první na trhu uvádí vkladovou kartu

[Tisková zpráva] ČSOB od začátku prosince začíná nabízet unikátní řešení pro podnikatele v podobě nové ČSOB Vkladové karty.

Sdílet

Karta je určena pro firmy, které chtějí své zaměstnance oprávnit pouze k vkladům (nikoli už výběrům nebo nahlížení na účet). Díky této kartě jim umožníme využívat pro odvody tržeb sítě našich vkladových bankomatů. Klient tak získá větší pohodlí a také finanční výhodu, neboť vklad prostřednictvím tohoto bankomatu je zdarma.

Vkladová karta svému držiteli neumožňuje náhled na zůstatek účtu ani debetní operace. Držitel může pouze vkládat hotovost na účet, ke kterému je karta vydána, popř. si změnit PIN v bankomatech.

„Vkladová karta je unikátem v České republice a rozhodli jsme se ji zavést na základě poptávky našich klientů. Proto také věříme, že si najde mnoho příznivců v podnikatelské sféře. V kombinaci s našimi vkladovými bankomaty se jedná o dosud nejjednodušší a nejrychlejší možnost pro depozitní operace. Díky neustále se rozšiřující síti vkladových bankomatů je totiž možné peníze ukládat kdykoli, nezávisle na otevírací době poboček,“ zhodnotil novinku Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Podnikatelé a firmy ČSOB.

Vkladová karta je k dispozici od 1. prosince na všech pobočkách pro všechny majitele podnikatelských účtů ČSOB. Karta bude klientům vydána do sedmi dní od požádání. Za její vedení klient zaplatí pouze 20 Kč měsíčně a vkládání prostřednictvím bankomatu je zcela zdarma.

Další informace naleznete na webových stránkách:

http://www.csob­.cz/cz/Firmy/Pod­nikatele/Plateb­ni-karty/Stranky/CSOB-Vkladova-karta-Maestro.aspx


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).