Hlavní navigace

ČSOB Hypotéka: úrok snižuje délka vztahu s bankou; úrokový bonus dosahuje až 0,35% ročně

V reakci na rychle rostoucí investice do nemovitostí přichází ČSOB s rozhodnutím nabídnout alternatívu k hypotéčnímu produktu své dcery, Českomoravské hypotéční banky (ČMHB). Dosud nabízela ČSOB ve své síti právě jen hypotéky ČMHB.

Sdílet

S výrazně změněnými parametry teď přichází do prodeje ČSOB Hypotéka. Se sazbou od 3,85% ročně je speciálním produktem pro klienty ČSOB, jehož úroková sazba klesá také v závislosti na délce a „hloubce“ klientského vztahu. Celkový úrokový bonus tak může dosáhnout až 0,35% ročně oproti nabízené hypotéční sazbě. Sazbu lze přitom pevně zafixovat až na 15 let. To umožňuje klientům skutečně dlouhodobě plánovat své finance.

Pětiletá pevná úroková sazba ČSOB Hypotéky – od 4,45% ročně  – je suverénně nejlepší na českém trhu. Devadesát procent všech žadatelů o hypotéky v ČR dává přednost právě pětileté fixaci úrokové sazby. A my chceme nabídnout kvalitní a levné financování podle většinových požadavků klientů uvádí Milan Horák, ředitel retailového bankovnictví ČSOB. Zajímavým parametrem ČSOB Hypotéky je garance individuální sazby po 30 dnů, než se klient definitivně pro tento produkt ČSOB rozhodne. Při první poptávce klienta na pobočce pro něj zafixujeme individuální sazbu. Během následujícího měsíce může obejít konkurenci, porovnat podmínky a připravit všechny potřebné dokumenty. Pokud mezitím tržní sazba klesne, jdeme s nabídkou samozřejmě dolů, pokud se však trh pohne nahoru, držíme 30 dní přislíbený hypotéční úrok, vysvětluje Milan Horák.

Nová ČSOB Hypotéka flexibilně pokrývá všechny požadavky klientů. S neomezeným limitem čerpání nabízí úvěrování až 70% hodnoty nemovitosti, 100% hodnoty nemovitosti lze pokrýt hypotékou s limitem do tří milionů korun To vše společně se vstupním poplatkem na trhu, 0,45 % z cílové částky, a 5 pracovními dny na vyřízení úvěru činí z ČSOB Hypotéky skutečně zajímavý produkt. Filozoficky se stále držíme v intencích úspěšného prodejního konceptu banky – Klíčového plánu. Klient ČSOB by měl najít pod jednou střechou všechno, co v oblasti financí potřebuje, a za cenu, která zohledňuje jeho ostatní obchody, např. i pojištění, se značkou ČSOB, uzavřel Milan Horák.

Vlastní produkt ČSOB je zacílen jinak, než nabídka ČMHB, hypotéční banky patřící do Skupiny ČSOB. ČSOB Hypotéka je ušita na míru klientům ČSOB, sleduje posílení loajality a klientské benefity. Hypotéční financování ČMHB je zacíleno šířeji, pro všechny zájemce z trhu, kteří hledají vysokou odbornost, rozsáhlé specializované zkušenosti a konkurenceschopné podmínky úvěrování nemovitostí. ČMHB má zůstat lídrem trhu v inovacích a flexibilitě podmínek, tedy taková, jakou ji znáte dosud, upřesnil mluvčí Skupiny ČSOB Milan Tománek. Od kombinace nabídek a obchodní snahy mateřské a dceřiné firmy si ve Skupině ČSOB slibujeme větší tah na branku a růst podílu na hypotéčním trhu, dodal.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).