Hlavní navigace

ČSOB a PS nabízí obchodníkům řešení pro dobíjení kreditu přes terminály

[Tisková zpráva] ČSOB a Poštovní spořitelna přichází s vlastními terminály, které znovu umožní dobíjení mobilních telefonů na pokladnách u obchodníků.

Sdílet

Jde o reakci na nedávné změny na trhu, kdy nebylo možné dobíjení předplacených karet na terminálech Sazky. Všichni obchodníci, kteří využívali původní terminály, mohou nyní přejít na obdobný systém nabízený ČSOB a PS.

„Jako způsob dobíjení jsme zvolili řešení společnosti Global Payments Europe. Tato služba umožňuje uživatelům mobilních telefonů rychle a jednoduše dobít kredit přímo na pokladně více než 2 300 prodejních míst po celé České republice, nejčastěji v maloobchodních řetězcích. Stačí si u pokladny vybrat dobíjecí kartičku o požadované hodnotě, předat ji obsluze pokladny a následně zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Kredit bude na zadané telefonní číslo dobit obratem online,“ popisuje Josef Machala, manažer Akceptace karet pro SME.

V současnosti využívají toto unikátní řešení všichni tři mobilní operátoři. Dobití kreditu lze pohodlně spojit s nákupem a ušetřit tak čas. Systém Global Payments přináší mnoho výhod i obchodníkům, kteří jej využívají. Pro ně je to efektivní způsob, jak rozšířit portfolio služeb, vytvořit nový zdroj příjmů a přilákat do svých prodejen více zákazníků. Obchodníci, kteří ještě terminál pro dobíjení mobilních telefonů nemají, se mohou obracet na dobijeni@csob.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).