Hlavní navigace

České aerolinie zmodernizovaly Airbus A310 pro lety do New Yorku

České aerolinie zmodernizovaly letoun Airbus A310, který nasazují na pravidelnou linku z Prahy do New Yorku. Letoun prošel v uplynulých týdnech velkou revizí spojenou s výraznou obměnou interiéru včetně modernizace sedaček. Letoun také získal nové barvy Českých aerolinií.

Sdílet

Cestující se poprvé se zrenovovaným letounem setkali na lince z Prahy do New Yorku v neděli 27. července. „Modernizací interiéru letounu se snažíme vyjít vstříc požadavkům cestujících a zlepšit tak jejich pohodlí v průběhu letu,“ řekl viceprezident Českých aerolinií pro marketing a vývoj produktu Petr Pištělák.

V rámci plánované revize typu IL-check, která je jednou z nejrozsáhlejších revizí tzv. těžké údržby, došlo k významné modernizaci interiéru. Změnily se tapety na stěnách, nátěry, poškozené plastové nebo kompozitové části jak v kabině tak v kuchyňkách a na toaletách. Nové jsou také koberce. Generální opravou prošly sedačky, které navíc dostaly potahy v nových barvách Českých aerolinií. Na závěr letoun získal také nový lak a letoun tak již nese nové barvy Českých aerolinií.

IL-check se na letounu typu Airbus A310 provádí po 72 měsících provozu. V rámci revize se provádí komplexní kontrola stavu konstrukce letadla a všech jeho systémů.

Fotografie modernizovaného letadla Airbus A310 Českých aerolinií najdete na adrese: http://www.csanews.cz/…vyairbus.htm

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).