Hlavní navigace

České aerolinie zajistí svým cestujícím z Prahy zabalení kufru do bezpečnostní fólie zdarma

České aerolinie zajistí všem svým cestujícím na pravidelných linkách z pražského letiště zabalení kufru do bezpečnostní fólie zdarma. Cestující budou moci novou službu využít u speciální přepážky služby balení zavazadel v barvách Českých aerolinií na obou terminálech pražského letiště, a to od pondělí 2. června.

Sdílet

České aerolinie zavádějí službu na přání zákazníků. Z marketingových průzkumů vyplynulo, že zabalení zavazadla do bezpečnostní fólie zdarma je jedním z benefitů, které by cestující nejvíce uvítali. „České aerolinie se dlouhodobě pohybují pod průměrem evropských aerolinií v počtech ztracených nebo poškozených zavazadel a patří tak k lépe hodnoceným. Přesto zavedením nové služby balení zavazadel zdarma chtějí možnost případného poškození zavazadel ještě více omezit,“ řekl viceprezident pro marketing a vývoj produktu Petr Pištělák.

Způsob zacházení se zavazadly mohou letecké společnosti ovlivnit jen výběrem kvalitních handlingových partnerů, kteří třídění a nakládání zavazadel do letadel na jednotlivých letištích zajišťují. České aerolinie věnují zavazadlům velkou pozornost a své partnery na jednotlivých letištích trvale prověřují. Pracovníci Českých aerolinií také průběžně monitorují všechny stanice v síti, identifikují možné důvody zpoždění zavazadel a snaží se co nejvíce spolupracovat s letišti, kde je významný podíl překládky zavazadel na linky Českých aerolinií.

Novou službu budou moci využít cestující s kódem OK na letence, tedy ti, kdo letí letem Českých aerolinií s letenkou Českých aerolinií, ale také ti, kteří poletí s některým z partnerů v rámci code-sharové spolupráce s letenkou s kódem OK. Službu naopak nebudou moci využít cestující charterových letů Českých aerolinií a cestující Click4Sky.com. Pracovníci na přepážce balení zavazadel budou k dispozici denně od 5:30 do 23:00 hodin. Otevírací doba přepážky tak pokryje veškeré pravidelné odlety Českých aerolinií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).