Hlavní navigace

Česká spořitelna pořádá Hon za pokladem, soutěž pro fanoušky geocachingu a milovníky výletů

[Tisková zpráva] První kolo letní soutěže Hon za pokladem, která je určena všem fanouškům geocachingu (hledání skrytých objektů pomocí GPS navigace), milovníkům výletů a nejen jim, odstartovala Česká spořitelna na konci července 2011.

Sdílet

-    Letní soutěž v rámci projektu „S náma na to máš“ v režii České spořitelny pro příznivce geocachingu a výletů

-    Za nasbírané body získají soutěžící mapu k ukrytému pokladu

-    Hlavní cenou je mimo jiné LCD televizor LG

Soutěž připravila v rámci projektu „S náma na to máš“, který zaštiťuje aktivity banky pro mladé v oblasti sportu, kultury a vzdělávání. Každý, kdo bude chtít hledat poklad a soutěžit, se nejprve zaregistruje na www.honzapokla­dem.cz a poté bude sbírat body za nejrůznější aktivity na místech po celé České republice. Ti, kteří budou mít nejvíce bodů, dostanou slepou mapu s GPS souřadnicemi, která je dovede k ukrytému pokladu (hlavní výhře – např. LCD televizi LG).

Body mohou soutěžící sbírat hned několika způsoby: vyfotografovat se na místě, na kterém je ukryta geocachingová schránka (tzv. cache nebo keška), jejíž polohu zjistí po správném zodpovězení otázky na internetových stránkách, nebo pořídit snímek z výletu na některé z turisticky významných soutěžních míst, která jsou uvedena na webu, a poté jej nahrát na stránky www.honzapokla­dem.cz. Hráči rovněž získají body, když označí tlačítko „Like“ („To se mi líbí“) na facebookovém profilu České spořitelny nebo když najdou dřevěná kolečka s unikátním kódem, která jsou umístěna v oficiálních schránkách pro hru geocaching na území České republiky. Na Facebooku se bude také každý den objevovat speciální kód, který může soutěžícím přinést další body.

Dvaceti nejúspěšnějším soutěžícím, kteří dosáhnou minimálně 15 bodů, pak 20. srpna 2011 Česká spořitelna zpřístupní mapu k pokladu s přibližnou lokací místa, kde se nachází. Odeslání mapy bude časově odstupňované, tzn. soutěžící s nejvíce body obdrží mapu dříve než soutěžící s méně body. Hlavní výhru, kterou je LCD televizor LG, batoh, láhev kvalitního vína a jiné, získává nejrychlejší soutěžící, který najde poklad a osobně jej vyzvedne na základě dostupných indicií. Pro soutěžící jsou připraveny i další atraktivní ceny v závislosti na počtu získaných bodů. Více informací o soutěži Hon za pokladem a podrobnosti k pravidlům najdete na webové stránce www.honzapokla­dem.cz.

V rámci jedinečného projektu „S náma na to máš“ přináší Česká spořitelna množství aktivit z oblasti sportu, kultury a vzdělávání nejen dětem a mládeži, ale také jejich rodičům. Projekt nabízí spoustu akcí, velké hvězdy a osobnosti (Petr Čech, Vojta Dyk a jiní), výjimečné zážitky a zábavu po celý rok. Zájemci se mohou pobavit, soutěžit nebo se jen tak podívat na různé fotbalové akce, atletiku, cyklistiku, golf nebo lyžování. A nemusí zůstat jen u sportu. Projekt „S náma na to máš“ podporuje i hudební festivaly a pořádá vědomostní a dovednostní soutěže. Více informací o projektu je k dispozici na jeho facebook profilu na odkaze: http://cs-cz.facebook.com/sna­manatomasUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).