Hlavní navigace

Creditreform a Coface představují partnerům z celého světa systém Easy-Number®

Společnosti Creditreform a Coface, neboli poskytovatelé číslo 1 a číslo 2 v oblasti služeb úvěrového managementu v Evropě (informace o podnicích a řízení pohledávek), dnes představují EasyNumber®, univerzální identifikační systém pro vyhledávání a identifikaci firem po celém světě.

Sdílet

EasyNumber®: 50 miliónů podniků v databázi v roce 2008

Systém EasyNumber® je inovační řešení skýtající tyto hodnotné prvky:

  • výkonné vyhledávání pro jednoznačnou identifikaci podniků kdekoli na světě
  • zjednodušený přístup do obsáhlé a spolehlivé celosvětové databáze firem
  • alokace jakéhokoli podniku na světě pomocí samostatného jednoznačného a univerzálního identifikačního čísla jako doplňku k národním identifikačním číslům
  • zlepšení kvality podnikových databází klientů
  • nepřetržitá údržba světových identifikačních dat o podnicích
  • soubor nástrojů s webovou podporou pro snadnou integraci služeb do softwarových aplikací
  • základ pro znázornění globálních vlastnických struktur podniků

Pro společnost Coface představuje “tento projekt rozšíření kvality informačních služeb, které podnikům poskytujeme”, objasňuje Jérôme Cazes, výkonný ředitel společnosti Coface. “Pokud se týče počtu zaznamenaných firem, překročili jsme nyní hodnotu 25 miliónů. Do konce roku bychom chtěli dosáhnout počtu 44 miliónů a pokrýt většinu evropských zemí a Spojené státy. Naším cílem je, abychom již v roce 2008 měli v archivu systému EasyNumber® uloženo 50 miliónů firem”.

Podle názoru Udo Pyszneho, výkonného ředitele společnosti Creditreform, “není v současné době k dispozici žádné otevřené a účinné řešení, které je schopné vytvořit jednoznačný globální systém pro identifikaci podniků a poskytnout přístup do standardizovaného globálního archivu podniků. Systém EasyNumber® vytvoří díky svému otevřenému a neutrálním přístupu významné příležitosti pro podniky působící v mezinárodním měřítku.”

Otevřené řešení prostřednictvím otevřené sítě partnerů

Systém EasyNumber® představuje první otevřenou iniciativu v takovém měřítku. Pro účely podpory pokud možno co nejširšího přijetí ze strany mezinárodně působících podniků je třeba, aby byl systém velmi široce používán a distribuován všemi typy společností zabývajícími se obchodními informacemi, např. firmami poskytujícími úvěrové informace, pojišťovateli úvěrů, společnostmi pro marketingové informace, společnostmi provádějícími řízení pohledávek, softwarovými firmami CRM, firmami provádějícími integraci systémů, atd.

Systém EasyNumber® rovněž zahrnuje rozsáhlou softwarovou infrastrukturu a bude mít specifickou organizaci. Stephen Lord ze společnosti Coface povede veškeré produkční činnosti a bude odpovědný za všechny provozní, technické a prováděcí aspekty systému Easy. Richard Dey ze společnosti Creditreform povede všechny prodejní a marketingové aktivity a bude odpovědný za propagaci služby a vytváření sítě partnerů Easy. Systém EasyNumber® je dnes poprvé představován partnerům; služby Easy s webovou podporou budou oficiálně zpřístupněny zákazníkům v lednu 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).