Hlavní navigace

ČP Invest nabízí programy pravidelného investování

Praha (28.června 2006) ČP INVEST, investiční společnost a.s. přišla s možností pravidelně investovat do všech otevřených podílových fondů a investičních programů. Podílníci mohou uzavřít program pravidelného investování na dobu od 3 do 30 let při minimální měsíční investici 500 korun a získat tak výraznou výhodu na vstupním poplatku.

Sdílet

Vstupní poplatek se stanovuje pro cílovou částku, takže lze dosáhnout zvýhodnění oproti běžně prováděným investicím. Navíc se tento poplatek hradí s první měsíční investicí a další měsíční investice jsou už bez poplatku. Programy mají velkou variabilitu a přizpůsobují se požadavkům podílníků – např. snížením měsíční částky, zkrácením doby investování, přerušením programu na určitou dobu nebo přestupem do jiných produktů.

„Naší představou bylo přinést na trh zajímavý produkt ve spojení s ojedinělými akciovými fondy, které klientům nabízíme. Chcete-li snížit riziko a zvýšit svou šanci na zhodnocení, nebo nejste-li si jisti s načasováním investice, pak investujte s námi každý měsíc pravidelně menší částku,“ říká ředitel společnosti Robert Hlava.

Rámcovou smlouvu na investování mohou zájemci uzavřít na obchodních místech ČP INVEST – klientských centrech eBanky a obchodních místech RMS-Finance.

ČP INVEST investiční společnost je členem finanční skupiny České pojišťovny a řádným členem Asociace fondů a asset managementu ČR (AFAM ČR). Aktuálně spravuje 9 podílových fondů s celkovým majetkem více než 4,1 mld. Kč (k 25.5.2006). Fond korporátních dluhopisů a akciový Fond ropného a energetického průmyslu získaly v aktuálním hodnocení Fond Scoringu* nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení

*Fond Scoring CRA slouží pro orientaci investorů a vychází zejména z dosažených výsledků. Důraz se při přidělení známky klade na výkonnost, kolísavost hodnoty, příliv a odliv majetku či velikost fondů. Fond Scoring zavedly CRA a finanční server www.penize.cz v roce 2000.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).