Hlavní navigace

Consulting České spořitelny slaví 10 let své existence

Dne 8. června slaví výročí svého založení společnost Consulting České spořitelny (CČS). Na českém trhu působí již od roku 1995. Během deseti let se stala jednou z nejvýznamnějších poradenských společností. Za poslední rok společnost zaznamenala významný růst a do budoucna plánuje posílení svých služeb s orientací na klienty Finanční skupiny České spořitelny (FSČS), volný trh a pozici poradce uvnitř banky.

Sdílet

Naše společnost si za 10 let vybudovala kvalitní značku. Důkazem toho je i zařazení do Finanční skupiny České spořitelny, kde synergicky spolupracujeme i s ostatními dceřinými společnostmi, řekl Stanislav Michalík, generální ředitel a předseda představenstva CČS.

CČS je zaměřena na manažerské poradenství, poradenství v oblasti informačních systémů a informačních technologií, finanční a ekonomické poradenství a oceňování movitého a nemovitého majetku. Společnost se bude v roce 2005 a dalších obdobích orientovat na posilování své tržní pozice jak v segmentu FSČS, tak v segmentu volného trhu.

Jako hlavní cíl v dalších letech vidíme další posílení naší pozice ve FSČS a rozšíření spolupráce v rámci EBG a ostatními bankami ve skupině Erste. Za zajímavou příležitost dále považujeme úzkou spolupráci s korporátními klienty ČS, především v oblasti řízení rizik a zvyšování podnikatelské výkonnosti a také spolupráci se CDI Corporate Advisory na akvizičních projektech, doplnil Stanislav Michalík.

Společnost Consulting České spořitelny vykázala za rok 2004 hospodářský výsledek 3,1 mil. Kč, což bylo podstatně více oproti plánu. Zisk před zdaněním činil 4,6 mil. Kč, výnosy 69,95 mil. Kč. Hospodářský výsledek za první čtyři měsíce roku 2005 je ve výši 4,1 mil. A předpokládaný výnos za rok 2005 převyšuje 80 mil. Kč.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí Finanční skupiny České spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).