Hlavní navigace

COFIDIS vstupuje na trh splátkového prodeje

[Tisková zpráva] Společnost COFIDIS s. r. o., doposud na českém trhu známá poskytováním úvěrů na dálku, vstupuje na trh s novým produktem – splátkovým prodejem.

Sdílet

Obchodní partneři COFIDISu jsou vybíráni z různých oblastí spotřebitelského trhu. COFIDIS tímto účelovým úvěrem financuje zboží a služby do výše 150 000 Kč.

Spotřebitelé si mohou sjednat účelový úvěr na pořízení konkrétního zboží či služby přímo u obchodních partnerů společnosti COFIDIS. Pro vyřízení úvěru ve většině případů žadateli postačí pouze předložení 2 dokladů totožnosti, pro úvěry nad 40 000 Kč je nutno doložit také pravidelný měsíční příjem. První zákazníci využili této služby již v červnu 2009.  

COFIDIS splátkový prodej si zachovává výhody, na které jsou naši zákazníci zvyklí – zejména bezplatné vyřízení úvěru, nulové poplatky za vedení účtu a za zasílání výpisů, možnost předčasného splacení úvěru bez sankcí a kvalitní zákaznický servis,” uvádí Martina Mujdžićová, vedoucí oddělení pro obchodní spolupráci COFIDIS. „Našim obchodním partnerům vycházíme maximálně vstříc, provádíme odborné produktové školení personálu včetně procesu prodeje na splátky, poskytujeme propagační materiály i označení prodejních míst. Pečujeme nejen o zákazníka, ale i o obchodního partnera.”


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).