Hlavní navigace

Coface Central Europe zavedl bezplatnou službu pro on-line vyhledávání dat o podnicích ve střední Evropě

Coface Central Europe, středoevropský lídr v oblasti obchodních informací a řízení pohledávek, zavedl novou službu, která podnikům i dalším zájemcům umožní získat zdarma údaje o firmách z osmi států střední a východní Evropy. Pomocí on-line aplikace nazvané Free Company Search lze najít kontaktní údaje o 8,5 milionu firem z Bulharska, České republiky, Chorvatska, Maďarska, Polska, Rumunska, Slovenska a Slovinska.

Sdílet

„Free Company Search je správnou volbou pro všechny, kdo chtějí získat kontaktní údaje o firmách ve střední a východní Evropě nebo si jen ověřit jméno a adresu společnosti z tohoto regionu,“ uvedl Radek Laštovička, ředitel společnosti Coface Czech, která je součástí holdingu Coface Central Europe.

Informace lze snadno získat na adrese http://icon.cofacecentraleurope.com/, kde je vyhledávání dostupné v češtině.

Registrovaní zákazníci mohou získat také kompletní finanční data a údaje o úvěrovém hodnocení zvoleného podniku, aniž by museli opakovat vyhledávání. Zájemci, kteří webové stránky aplikace navštíví poprvé se budou moci bezplatně zaregistrovat, čímž získají přístup k databázi Coface Central Europe, jež obsahuje:

  • data o 8,5 milionu podniků ve střední a východní Evropě,
  • 3 miliony finančních výkazů (k nimž každý rok přibývá 300 000 nových),
  • údaje o více než 200 000 případech inkasa pohledávek,
  • informace o 172 000 insolventních podnicích.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).