Hlavní navigace

ČMSS zhodnotí novým klientům počáteční vklad na stavební spoření 10 procenty

Českomoravská stavební spořitelna je v České republice dlouhodobě nejvyhledávanější stavební spořitelnou. V současnosti poskytuje své služby téměř dvěma milionům klientů. Nemalý počet z nich představují zcela noví klienti s prvotní smlouvou. A právě klienti, kteří uzavřou s ČMSS svou vůbec první smlouvu o stavebním spoření, jsou nyní zvýhodněni vysokým bonusem, jaký nemá na trhu prakticky srovnání.

Sdílet

Vklad 30 000 Kč Vám nyní zhodnotíme 10 procenty

Uzavře-li zájemce, který až dosud s Liškou nikdy nespořil, v období od 1. dubna 2009 do 30. června 2009 smlouvu o stavebním spoření se standardními podmínkami na cílovou částku minimálně 300 000 korun a do 30. září 2009 vloží na tuto novou smlouvu částku 30 000 korun, zhodnotí uvedený vklad 10 procenty.

Stavební spoření je dnes ve fázi spoření velmi atraktivní. Jeho účastníci si navíc spořením vytvářejí i nárok na cenově velmi výhodný úvěr na bytové potřeby s neměnnou úrokovou sazbou. V podmínkách finanční a ekonomické krize jde o produkt nejen výhodný, ale i stabilní a maximálně bezpečný. Průzkum SC&C z roku 2008 potvrzuje, že pro více než 70 procent českého obyvatelstva je právě stavební spoření tou nejbezpečnější formou investice, poznamenal k tomu místopředseda představenstva ČMSS Manfred Koller.

Smlouvu o stavebním spoření s Liškou mohou zájemci uzavřít na všech místech obchodní sítě ČMSS. Jejím základem a nosným pilířem je více než 2800 zkušených finančních poradců ČMSS, kteří jsou připraveni poskytnout poradenský servis v místě a termínu dle přání a možností každého klienta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).