Hlavní navigace

ČMSS si váží věrných klientů

Sdílet

Největší česká stavební spořitelna, ČMSS, spravuje více než 1,5 milionu smluv o stavebním spoření. Jak nedávno uvedl předseda představenstva ČMSS Hans-Dieter Funke, přízeň a důvěru svých klientů považuje ČMSS za svůj největší kapitál, ale i závazek. Českomoravská stavební spořitelna si svých klientů velice váží a pro rok 2002 pro ně připravila celou řadu zajímavých nabídek. První z nich je přiznání věrnostní prémie při uzavření následné smlouvy ve výši 0,5 % cílové částky.

Klient ČMSS, který v období duben až červen 2002 uzavře s ČMSS následnou smlouvu a zároveň v prvním pololetí letošního roku uzavře na předchozí smlouvě novou úvěrovou smlouvu (nový překlenovací úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření), získá

věrnostní prémií ve výši 0,5 % cílové částky (až 1. 500 Kč)

Klient tak získá následnou smlouvu prakticky s poloviční úhradou za uzavření. Současně se mu otevře cesta k využití veškerých výhod, které stavební spoření nabízí v oblasti řešení bytových potřeb. Stavební spoření s ČMSS je totiž výhodné nejen ve fázi spoření, ale stejně tak i ve fázi čerpání překlenovacího úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření.

Podmínky ČMSS v oblasti překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření patří k nejvýhodnějším na trhu. ČMSS tak vychází vstříc potřebám svých klientů a pružně reaguje na vývoj trhu s bydlením. Meziúvěry nyní ČMSS nabízí s pevnou roční úrokovou sazbou od 6,3 do 7,9 %. Důležité také je, že kromě zmíněných úroků už klient ČMSS neplatí žádné další poplatky, ani za posouzení či vyřízení žádosti, ani za poradenství. Úrokové sazby u meziúvěrů jsou sjednány jako pevné, což je pro klienta velkou výhodou. Má totiž jistotu, že úroková sazba u meziúvěru se nezmění po celou dobu splácení. To umožňuje lepší finanční plánování a rozvržení rodinných financí. Mnozí klienti ČMSS si již ověřili, že právě ČMSS nabízí vůbec nejvyšší možný úvěr bez nutnosti zajištění, a to až do 150 tisíc Kč. Dokonce až do výše 500 tisíc ČMSS od klientů nepožaduje jako zajištění nemovitost. Postačí, když se zaručí ručitelé. Bezplatné profesionální poradenství je u ČMSS samozřejmostí. Mnoha klientům už ušetřilo nejen čas, ale i spoustu peněz.

Praha, 16. dubna 2002

Mgr. Pavla Paseková
tisková mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).