Hlavní navigace

ČMSS radí rodičům: myslete na budoucí bydlení svých dětí už dnes

Sdílet

Stavební spoření s ČMSS je ideálním prostředkem pro budoucí financování bydlení; nyní navíc s prémií 300 Kč

Otázka kvalitního a pohodlného bydlení dnes patří k prioritám na žebříčku hodnot. Vlastní byt nebo dům však představuje nemalou investici, a proto je vhodné se na ni začít připravovat s předstihem. Ideálním řešením je právě stavební spoření: v první spořící fázi si jeho účastník postupně vytváří základní kapitál potřebný na realizaci svých představ o bydlení. Ve fázi druhé potom s úvěrem ze stavebního spoření nebo překlenovacím úvěrem své představy za výhodných podmínek a s přijatelným měsíčním zatížením svého rozpočtu realizuje.

Pro rodiče, kteří se rozhodli už dnes myslet na budoucí podobu bydlení svého dítěte, připravila ČMSS

Novorozeneckou prémii 300 Kč

Prémie bude připsána na smlouvu uzavřenou ve prospěch dítěte narozeného v období od 1.2. do 30.6. 2003. Novorozenecká prémie se vztahuje na smlouvy o stavebním spoření uzavřené v tarifu INVEST s minimální cílovou částkou 100 000 Kč, u kterých byla do 31.7.2003 zaplacena úhrada za uzavření smlouvy.

ČMSS je největší stavební spořitelnou v ČR. Za deset let svého fungování už pomohla statisícům klientů financovat bytové záměry s úvěry ze stavebního spoření a překlenovacími úvěry. Za komplexní program péče o klienty a vysokou úroveň poradenství po celou dobu trvání smluvního vztahu mezi klientem a stavební spořitelnou obdržela ČMSS v závěru loňského roku prestižní titul „Stavební spořitelna roku 2002“.

Praha, 7. února 2003

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).