Hlavní navigace

ČMSS mimořádně zvýhodňuje úrokové sazby překlenovacích úvěrů Topkredit, Topkredit plus a Tophypo

[Tisková zpráva] Českomoravská stavební spořitelna snižuje úrokové sazby překlenovacích úvěrů, které klienti nejčastěji využívají na financování nového bydlení nebo náročnější modernizaci stávajícího bydlení. Až do konce září 2011 tak mohou klienti ČMSS v případě překlenovacích úvěrů Topkredit, Topkredit plus a Tophypo využít mimořádně zvýhodněné úrokové sazby.

Sdílet

Realizaci záměrů v bydlení tak aktuální nabídka ČMSS usnadňuje souběhem tří zvýhodnění.

Za prvé vyřízení žádosti o překlenovací úvěry Topkredit, Topkredit plus a Tophypo je až do 30. září t.r. zdarma, tzn. ČMSS neúčtuje úhradu za zpracování.

Za druhé u překlenovacích úvěrů Topkredit a Topkredit plus se splatností 6 let a více snižuje ČMSS úrokové sazby o 0,3 % p.a. U překlenovacího úvěru Tophypo se splatností 6 let a více snižuje ČMSS úrokovou sazbu dokonce o 0,6 % p.a.

Za třetí pro překlenovací úvěry Topkredit, Topkredit plus a Tophypo platí slevy z úrokové sazby podle výše objemu úvěrového případu. U úvěrového případu od 1 milionu korun, přitom menšího než 2 miliony korun činí sleva dalších 0,2 % p.a. U úvěrového případu ve výši 2 miliony korun a více činí sleva ještě dalších 0,1 % p.a.

Překlenovací úvěr Topkredit se splatností do 6 let i více než 6 let je klientům k dispozici  s úrokovou sazbou již od 3,9 % p.a.

Překlenovací úvěr Topkredit plus rovněž se splatnosti do 6 let i více než 6 let je v nabídce s úrokovou sazbou již od 4,6 % p.a.

Překlenovací úvěr Tophypo se splatností do 6 let s úrokovou sazbou mohou klienti využít s úrokovou sazbou již od 4,1 % p.a. A se splatností více než 6 let s úrokovou sazbou od 4,2 % p.a.

Tato mimořádná, časově vymezená zvýhodněná nabídka se týká žádostí o překlenovací úvěry Topkredit, Topkredit plus a Tophypo, které budou doručeny na ústředí ČMSS do 30. září 2011.

Smlouvu o stavebním spoření od Lišky včetně překlenovacího úvěru mohou zájemci vyřídit na všech místech obchodní sítě ČMSS. Jejím základem a nosným pilířem je 2900 zkušených finančních poradců ČMSS, kteří jsou připraveni poskytnout poradenský servis v místě a termínu dle přání a možností každého klienta.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).