Hlavní navigace

ČMHB nabízí nové fixace úrokových sazeb

Praha, 24. března 2004 – Na tři, deset a patnáct let rozšiřuje od dnešního dne svou nabídku fixací úrokových sazeb hypotečních úvěrů Českomoravská hypoteční banka. Úroková sazba pro fyzické osoby začíná u tříleté fixace na 4,30 %, u desetileté na 5,55 % a u patnáctileté na 5,70 %. Nově lze u hypotečního úvěru 100 zvolit jednoletou platnost úrokové sazby nebo sazbu P plus vázanou na roční sazbu PRIBOR.

Sdílet

Chceme lidem nabídnout co nejširší výběr. V poslední době cítíme, že by řada zákazníků chtěla mít jistotu pevného úroku na delší dobu, jiní naopak hledají něco mezi současnými pěti lety a jedním rokem, říká Jan Sadil, generální ředitel ČMHB, a dodává: Předpokládáme zájem zejména o tříletou fixaci, která za příznivou úrokovou sazbu nabízí nejlepší poměr flexibility a stability. Desetiletou a patnáctiletou fixaci budou volit především lidé, kteří chtějí využít současných nízkých úrokových sazeb, a výhodné podmínky si tak zajistit na delší dobu. Dosud ČMHB poskytovala roční a pětiletou fixní sazbu a sazbu P plus vázanou na roční sazbu PRIBOR.

V návaznosti na rozšíření nabídky fixací ČMHB také od dneška upravuje výši úroků u současných typů sazeb vybraných hypotečních úvěrů. ČMHB jako specializovaná hypoteční banka nabízí různé druhy hypotečních úvěrů. Jedná se zejména o progresivně splácenou hypotéku pro mladé PROGRES, hypoteční úvěr 100 na celou hodnotu nemovitosti a kombinované hypotékykapitálovým životním pojištěním nebo se stavebním spořením.

David Sahula
specialista Public Relations

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).