Hlavní navigace

CLICK4SKY.com vstoupil na zahraniční trhy a zahájil prodej letenek prostřednictvím největších internetových prodejců v ČR

Letecká společnost CLICK4SKY.com zahájila prodej svých letenek prostřednictvím největších českých prodejců. Cestující si tak jednosměrnou letenku za garantovanou cenu 1990 korun včetně všech poplatků a tax mohou od tohoto týdne koupit také na internetových stránkách www.letuska.cz a www.kralovna.cz. Garantovaná cena letenky je stejná do všech 36 převážně evropských destinací CLICK4SKY.com. Společnost také nově vstoupila na zahraniční trhy. Cestující v 16 převážně evropských zemích si nově mohou letenky na internetových stránkách www.CLICK4SKY.com koupit v místní měně.

Sdílet

„Po prvních úspěšných měsících prodeje v České republice nyní CLICK4SKY.com zahajuje prodej letenek také prostřednictvím agentur a vstupuje zároveň na zahraniční trhy,“ řekl předseda představenstva CLICK4SKY.com Jan Kaše. „Proti dosavadnímu jedinému prodejnímu kanálu, kterým byl internet v České republice, se nyní možnost nákupu letenek výrazně rozšíří. CLICK4SKY.com díky tomu očekává, že se prodej letenek minimálně zdvojnásobí,“ dodal Jan Kaše. CLICK4SKY.com zahájil svou činnost v září letošního roku. Společnost nabízí jednotnou cenu jednosměrné letenky do 36 evropských destinací převážně v Evropě a to za 1990 korun včetně všech poplatků a tax. Cena je garantovaná a stejná do celé Evropy.

Letenky CLICK4SKY.com lze koupit u internetových prodejců letenek v ČR

CLICK4SKY.com přišel na český trh s dalším rozšířením prodeje. Od tohoto týdne mají cestující možnost koupit si letenky také u dvou největší prodejců. CLICK4SKY.com uzavřel smlouvy o prodeji letenek se společností Asiana, která provozuje server www.letuska.cz a Student Agency, která prodává letenky prostřednictvím serveru www.kralovna.cz. Obě společnosti budou letenky CLICK4SKY.com prodávat za stejných podmínek, tedy za garantovanou cenu 1990 korun za jednosměrnou letenku včetně všech poplatků a tax.

Vstup na zahraniční trhy

Cestující ze zahraničí mohou nově uhradit cenu letenky na stránkách www.CLICK4SKY.com prostřednictvím platební karty v místní měně. Například za letenku z Londýna do Prahy tak mohou na internetu zaplatit v britských librách. „Vzhledem k tomu, že možnost platby zahrnuje také euro, budou moci výhodné nabídky garantovaných cen letenek do 36 destinací ve 22 zemích Evropy pohodlně využívat zákazníci z celého světa,“ dodal Jan Kaše. Od minulého týdne mají možnost nákupu letenek CLICK4SKY.com v místní měně prostřednictvím internetových stránek klienti v 16 zemích mimo České republiky. Na dalších trzích, kde CLICK4SKY působí, bude možnost prodeje v místní měně zavedena v nejbližší době. Vstup společnosti CLICK4SKY.com na zahraniční trhy bude provázet reklamní kampaň na internetu.

Nabídka CLICK4SKY.com

CLICK4SKY.com nabízí jednotnou cenu jednosměrné letenky do 36 evropských destinací převážně v Evropě a to za 1990 korun včetně všech poplatků a tax. S CLICK4SKY.com cestující přistanou na hlavních, klíčových evropských letištích, ze kterých se snadno a rychle dostanou do center měst. Palubní služby jsou zdarma a zahrnují kvalitní občerstvení včetně výběru teplých a studených nápojů. K dispozici je denní tisk a palubní magazín. Cestující mají na palubách možnost nákupu atraktivního zboží. Na let se cestující CLICK4SKY.com mohou odbavit z pohodlí domova nebo kanceláře pomocí internetového odbavení. Personál na palubách hovoří česky, anglicky, ale i dalšími světovými jazyky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).