Hlavní navigace

CLICK4SKY.com snižuje ceny letenek

Nízkonákladová letecká společnost s nejširší nabídkou letů z Prahy - CLICK4SKY.com - výrazně zlevňuje ceny letenek. Za letenku z Prahy do všech 37 převážně evropských destinací v síti CLICK4SKY.com od 1. září cestující zaplatí 1390 korun za jednosměrný let. Zpáteční letenku zahrnující veškeré taxy a poplatky tak cestující pořídí za 2780 korun včetně plnohodnotného občerstvení na palubě nebo přepravy zavazadel. Cena je garantovaná a nemění se s blížícím se datem odletu.

Sdílet

Letecká společnost CLICK4SKY.com byla první, kdo na českém trhu přišel s nabídkou konečné ceny letenky zahrnující veškeré poplatky. Od svého vstupu na trh loni v září nabízel CLICK4SKY.com letenky za 1990 korun za jednosměrný let. Nyní od 1. září cena klesá na 1390 korun. V prodeji jsou jen zpáteční letenky a s CLICK4SKY.com se tak do každé z 37 destinací cestující dostane za konečnou cenu 2780 korun.

Služeb letecké společnosti CLICK4SKY.com využije za první rok provozu více než 100 000 zákazníků. „Dosahované prodeje překročily veškerá naše očekávání. V létě byla řada destinací zcela vyprodána,“ řekl předseda představenstva CLICK4SKY.com Jan Kaše. „Právě velký zájem cestujících o letenky CLICK4SKY.com za výhodné ceny zahrnující veškeré poplatky a bohatou nabídku služeb nás vede ke sjednocení všech cen a rozšíření nabídky destinací za výhodnější cenu,“ dodal Jan Kaše.

CLICK4SKY.com nově umožňuje přepravu dětí do dvou let

Novinkou v nabídce CLICK4SKY.com je letenka pro dítě do dvou let. Cestující si mohou letenku pro své dítě zakoupit již od 1. září. Zaplatí za ni sníženou cenu 490 korun.

Letenky CLICK4SKY.com je možné koupit na internetové adrese www.CLICK4SKY.com nebo u velkých prodejců letenek, jako je například www.letuska.cz nebo www.kralovna.cz. Společnost prodává volnou kapacitu na vybraných letech Českých aerolinií. Díky tomu přepravuje klienty v žádaných časech, bez zbytečných přestupů a vždy na hlavní letiště. Oproti nízkonákladovým konkurentům dostanou klienti CLICK4SKY.com kompletní standardní servis zdarma včetně občerstvení na palubě a přepravy zavazadel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).