Hlavní navigace

Citibank spouští unikátní orientační online předschválení kreditní karty

Citibank spouští jedinečnou online aplikaci, která zájemci o Citi kreditní kartu umožní po zadání základních informací snadno spočítat, zda by mu banka vydala kreditní kartu a případně s jakým limitem.

Sdílet

Online aplikace je umístěna na webových stránkách Citi kreditních karet www.citikarta.cz. Každému zájemci se po zadání věku, příjmu, délky zaměstnání a několika dalších informací po pár sekundách zobrazí orientační výsledek případné žádosti o kreditní kartu. Kromě toho zájemce okamžitě zjistí i možnou výši kreditního limitu – tedy částky, kterou mu Citi kreditní karta umožní využívat.

Naším cílem je pomocí tohoto online nástroje uživatelům přiblížit, co přímo pro ně znamená tak abstraktní termín jako je například kreditní limit, vysvětluje Ivana Černá, manažerka on-line projektů Citibank a dodává: Díky této aplikaci, která je na českém trhu unikátní, nabídneme každému zájemci dostatek informací pro rozhodnutí, zda si požádat o kreditní kartu či nikoliv.

Aplikace také každému žadateli otevře pohodlnou a jednoduchou cestu, jak o kreditní kartu požádat bez návštěvy pobočky banky – stačí jedním kliknutím odeslat kontaktní údaje. Citibank jej poté telefonicky kontaktuje a pomůže s vyplněním žádosti i s výběrem z širokého portfolia Citi kreditních karet, které umožní získávat slevu na nákupech, telekomunikačních službách nebo při cestování autem či letadlem.

Navíc každý zájemce, který o Citi kreditní kartu požádá přes internet, získá po prvním použití kreditní karty bonus 500 Kč.

Internet je dnes běžným nástrojem pro realizaci finančních transakcí. Ve spojení s naší pozicí lídra na trhu kartových produktů chceme tento dynamický prostor co nejlépe využít k vytvoření co nejjednoduššího přístupu k našim produktům a službám, potvrzuje strategii Citibank v oblasti on-line projektů Rizwan Qazi, ředitel retailového bankovnictví její české pobočky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).