Hlavní navigace

Citibank snižuje úroky u úvěrů

Citibank výrazně snižuje úročení spotřebitelských úvěrů v předvánočním období. Úrokové sazby nyní začínají na výjimečných 8,99 procenta ročně, a to již pro částky od 30 tisíc korun. Jednotlivé splátky se pak snadno dostanou pod tisícikorunu měsíčně. Výhodná nabídka platí až do konce roku 2007.

Sdílet

„Poslední měsíce roku patří vždy k těm, kdy stoupá zájem o půjčky. Lidé je totiž stále častěji používají k financování Vánoc. Proto jsme se rozhodli nabídnout výjimečné podmínky především pro menší úvěry, které na nákupy dárků většinou postačují,“ uvedl manažer osobních půjček Radko Šindrbal.

Mimořádně výhodnou sazbu 8,99 %* ročně nabízí Citibank a.s. u půjčky v objemu 30 tis. Kč při splatnosti 36 měsíců, tedy tři roky. Měsíční splátka pak dosahuje pouhých 963 korun. Například úvěry v objemu 50 tis. Kč mají při stejné splatnosti sazbu jen 9,45 %** ročně.

„Pokud klient půjčku splatí předčasně, Citibank mu neúčtuje žádné sankce a klient dál výrazně ušetří. Rovněž nemusí mít v bance běžný účet a nemusí ji dokonce ani navštívit. Stačí zavolat a osobní bankéř jej navštíví. Splácení úvěru lze rovněž pojistit,“ dodal Radko Šindrbal.

Pro získání půjčky postačí zavolat na telefonní linku CitiPhone 844 888 844. Další informace jsou rovněž k dispozici na www.citibank.cz.

*RPSN 13,93%
**RPSN 12,91%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).