Hlavní navigace

Citibank rozšiřuje nabídku podílových fondů o fondy společnosti ING

Citibank a.s., člen finanční skupiny Citigroup, oznámila, že investoři mohou prostřednictvím Citibank vkládat své finanční prostředky také do fondů finanční skupiny ING Group. Jedná se jak o fondy orientované na světové trhy, tak i o fondy zaměřené výhradně na korunové investice. Počet fondů distribuovaných Citibank tak přesáhl 160.

Sdílet

Investor, který má zájem o investování do fondů z nabídky Citibank, se může obrátit na certifikované investiční konzultanty. Ti klientovi navrhnou takový typ investice, která bude odpovídat jeho potřebám, přičemž při analýze potřeb klienta se berou v úvahu faktory jako současná finanční situace klienta, časový horizont očekávaného investičního výnosu a osobní odhad investičního rizika.

ING Fondy jsou registrovány v Lucembursku a v České republice působí již od roku 1997. ING Fondy denominované v české koruně řídí česká kancelář ING Investment Management. Investicí do korunových ING Fondů registrovaných v Lucembursku klient vyloučí riziko směnného kurzu a zároveň získá fond, který podléhá přísným předpisům Evropské unie.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).