Hlavní navigace

Citibank rozšířila nabídku podílových fondů o 60 fondů společnosti Credit Suisse Asset Management.

Sdílet

Investorům se od dubna 2003 rozšiřují možnosti investovat finanční prostředky do fondů prostřednictvím Citibank, a to jak do fondů dluhopisových, tak i akciových a smíšených. Počet fondů distribuovaných Citibank vzrostl o 60 fondů Credit Suisse Asset Management (CSAM) na celkových více než 135 fondů.

Atif Bajwa, generální ředitel a předseda představenstva Citibank a.s., k tomu dodal: „Rozhodnutí distribuovat tyto fondy je součástí celkové strategie banky nabízet svým klientům rozsáhlou řadu investičních produktů. Vzhledem ke stále vyšší vyspělosti českého trhu je Citibank přesvědčena, že důraz by měl být kladen na dlouhodobé potřeby klientů a nabízení nových investičních příležitostí.“

Citibank nyní nabízí nejširší paletu podílových fondů na trhu. Na pobočkách Citibank mohou nyní fyzické osoby investovat v eurech, amerických, kanadských a australských dolarech, britských librách, japonských jenech a švýcarských francích.

Investor, který má zájem o investování do fondů z nabídky Citibank, se může obrátit na certifikované investiční konzultanty. Ti klientovi navrhnou takový typ investice, která bude odpovídat jeho potřebám, přičemž při analýze potřeb klienta se berou v úvahu faktory jako současná finanční situace klienta, časový horizont očekávaného investičního výnosu a osobní odhad investičního rizika.

V minulém roce vzrostl objem investic do fondů Citibank o 200%.

_____________­________________________­________________________­_________________

Citigroup (NYSE: C), nejpřednější globálně působící společnost zabývající se finančními službami a vykazující přes 200 milionů klientských účtů otevřených ve více než 100 zemích světa, poskytuje soukromým spotřebitelům, korporacím, vládám a institucím širokou nabídku finančních produktů a služeb zahrnujících retailové bankovnictví a půjčky, korporátní a investiční bankovní služby, pojišťovací produkty, makléřské služby v oblasti cenných papírů či řízení aktiv. Významné firemní značky sdružené pod symbolem červeného deštníku představujícího ochrannou známku Citigroup zahrnují například Citibank, CitiFinancial, Primerica, Smith Barney, Banamex a Travelers Life and Annuity. Další informace lze nalézt na webové adrese: www.citigroup.com.
Citibank a.s. zahájila své působení v České republice v roce 1991. Rychle si získala vůdčí postavení na trhu v oblasti podnikového bankovnictví a postupně rozšiřovala svou nabídku produktů a služeb i na malé a středně velké firmy. Na trh retailového bankovnictví vstoupila Citibank a.s. v České republice v roce 2001 v lednu a od té doby nabízí svým klientům řadu bankovních produktů a služeb, jako jsou osobní účty, kreditní karty, osobní úvěry, možnost investování do podílových fondů a také službu privátního bankovnictví CitiGold. Další informace o Citibank a.s. lze nalézt na internetové adrese www.citibank.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).