Hlavní navigace

Citibank prodlužuje do konce července zvýhodněnou nabídku pro nové zájemce o kreditní kartu

Pokud během prvních třech měsíců utratí klient prostřednictvím své kreditní karty více jak 3000 Kč, je vedení karty na rok zdarma.

Sdílet

Citibank a.s., člen finanční skupiny Citigroup, prodlužuje do konce července svou zvýhodněnou nabídku pro nové zájemce o kreditní karty. Citibank kreditní karty je možné do 31. července 2004 získat prakticky zdarma. Za stříbrnou kartu zaplatí klient 250 korun místo obvyklé tisícovky a 500 korun pak bude stát zlatá Citibank kreditní karta místo běžných 2000 korun. Navíc, pokud klient prostřednictvím své kreditní karty během prvních tří měsíců utratí alespoň 3000 korun, bude mu vrácen i tento snížený poplatek za vedení karty. Klient, který splní podmínky této mimořádné nabídky, tak získá Citibank kreditní kartu na rok zdarma.

Z důvodu zvýšeného zájmu klinetů o Citibank kreditní karty jsme prodloužili naší zvýhodněnou nabídku až do konce července. Vycházíme tak vstříc těm klientům, kteří by rádi využili naše kreditní karty na svých prázdninových cestách. Mají tak jedinečnou možnost získat kreditní kartu na rok zdarma a využít i možnost připojení cestovního pojištění, říká Abir Sengupta, produktový manažer kreditních karet Citibank a.s.

Citibank kreditní karta poskytuje mezi obdobnými produkty na trhu bezkonkurenčně nejdelší bezúročné období – 51 dnů. Karta obsahuje několik důležitých ochranných prvků znesnadňující její zneužití. Na horní straně nese fotografii majitele a natištěný podpis, s nímž se nedá manipulovat.

S více než 180 miliony vydaných bankovních kreditních karet je Citibank největším vydavatelem kreditních karet na světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).