Hlavní navigace

Citibank nabízí živnostníkům „Malý splátkový úvěr“.

Citibank a.s. přichází na bankovní trh s dalším úvěrovým produktem. Od poloviny února nabízí podnikatelům, živnostníkům, malým a středním podnikům tzv. „Malý splátkový úvěr“ do výše až 750 tisíc korun. Na rozdíl od jiných konkurenčních produktů je Malý splátkový úvěr poskytován i podnikatelům či firmám s krátkodobou historií a s nízkým ročním obratem.

Sdílet

„Začínající podnikatelé si neustále stěžují na neochotu bank poskytovat jim úvěry, pokud nepůsobí na trhu několik let. Citibank chce vyjít vstříc všem těmto začínajícím podnikatelům, proto zavádí Malý splátkový úvěr. Lze jej získat již po ročním působení na trhu, což je na bankovním trhu unikátní,“ uvedl Ladislav Kročák ředitel segmentu SME (CitiBusiness) ze Citibank.

Malý splátkový úvěr má ovšem i další konkurenční výhody. Jedná se především o snadnou dostupnost a rychlé schválení. Předschválení úvěru zajistí a úvěrovou smlouvu sepíše firemní bankéř se zákazníkem ihned při první návštěvě u klienta. Následně Citibank garantuje, že úvěr bude finálně zpracován do 24 hodin.

Rovněž vyřízení žádosti o úvěr není administrativně náročné. Stačí pouze dodat výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list.. Dále pak daňové přiznání za poslední rok včetně finančních výkazů a kopii občanského průkazu.

Úvěr je poskytován na financování provozních a investičních potřeb. Doba splatnosti je jeden rok až pět let, přičemž úvěr lze po dohodě s bankou splatit předčasně. Úrokové sazby se v současné době pohybují od 9,9% p.a. (více na www.citibank.cz)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).