Hlavní navigace

Citibank do konce června podstatně snižuje cenu za kreditní kartu

Pokud během prvních třech měsíců utratí klient prostřednictvím své kreditní karty více jak 3000 Kč, je vedení karty na rok zdrama.

Sdílet

Citibank a.s., člen finanční skupiny Citigroup, připravila časově omezenou zvýhodněnou nabídku pro nové zájemce o kreditní karty. Citibank kreditní karty je možné do 30. června 2004 získat prakticky zdarma. Za stříbrnou kartu zaplatí klient 250 korun místo obvyklé tisícovky a 500 korun pak bude stát zlatá Citibank kreditní karta místo běžných 2000 korun. Navíc, pokud klient prostřednictvím své kreditní karty během prvních tří měsíců utratí alespoň 3000 korun, bude mu refundován i tento snížený poplatek za vedení karty. Klient, který splní podmínky této mimořádné nabídky, tak získá Citibank kreditní kartu na rok zdarma.

„Průzkum, který jsme provedli ukázal, že stále mnoho zákazníků netuší, co skutečná kreditní karta je a jaké výhody přináší. Proto chceme dát zákazníkům možnost přesvědčit se, že Citibank kreditní karta je moderní platební nástroj, který poskytuje při správném používání svému majiteli vysoký komfort, pohodlí a svobodu. Spolu s cestovním pojištěním, které je možné ke kreditní kartě připojit, je Citibank kreditní karta ideálním společníkem na blížících se prázdninových cestách,“ říká Abir Sengupta, produktový manažer kreditních karet Citibank a.s.

Citibank kreditní karta poskytuje mezi obdobnými produkty na trhu bezkonkurenčně nejdelší bezúročné období – 51 dnů. Karta obsahuje několik důležitých ochranných prvků znesnadňující její zneužití. Na horní straně nese fotografii majitele a natištěný podpis, s nímž se nedá manipulovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).