Hlavní navigace

Nová Citibank a ČSA kreditní karta nabízí jedinečné výhody

Společnou kreditní kartu s Českými aeroliniemi začne od počátku července nabízet Citibank a.s. Nový produkt v sobě spojí výhody Citibank kreditních karet, mezi něž patří především vysoká bezpečnost, a propojení s Frequent Flyer programem OK Plus, jehož se stane držitel karty automaticky členem. Při každém použití karty nebo při letu s Českými aeroliniemi, aliancí SkyTeam a dalšími neleteckými partnery OK Plus, sbírají držitelé karet míle, za které lze následně získat bonusové letenky do celého světa a řadu dalších nadstandardních výhod, které zpříjemní cestování po celém světě.

Sdílet

„Citibank chce svým klientům nabídnout to nejlepší. Proto jsme se spojili s Českými aeroliniemi, které získaly letos již potřetí ocenění Nejlepší letecká společnost ve střední a východní Evropě. Spojení dvou tak silných subjektů, jakými České aerolinie a Citibank jsou, přinese zájemcům výhody mezinárodního použití, nadstandardní bezpečnost a nejširší spektrum benefitů a doplňkových služeb na českém trhu,“ uvedl ředitel retailové divize Citibank Bert Pijls.

Citi ČSA kreditní karty jsou nabízeny ve dvou variantách – standardní kreditní karta Classic a kreditní karta Gold pro náročné. Při každém použití kreditní karty Classic získá její držitel jednu míli za každou utracenou stokorunu, u karty Gold dvě míle za každých sto korun. Držitelé karet navíc dostanou vstupní bonus ve výši až 5000 mil ke kartě Classic a až 10000 ke kartě Gold.

U nových Citi ČSA kreditních karet je zachován stejný princip členství jako nabízejí členské karty programu OK Plus. Podle počtu nalétaných mil nebo uskutečněných letů se vydávají ve třech variantách  – OK Plus Member, OK Plus Silver a OK Plus Gold. Pro přestup na úroveň Silver je potřeba nalétat v rámci aliance SkyTeam 25000 mil, pro přestup na úroveň Gold pak 50000 mil. Držitel karty pak může využívat řady výhod po celém světě například přednostní odbavení, upgrade do třídy Business, vstup do salonků a mnoho dalších.

„Zavedením společných Citi ČSA kreditních karet vycházíme vstříc přání našich stálých zákazníků, kteří nyní mohou cestovat pouze s jednou společnou kartou. Získávají tak praktický a prestižní platební nástroj, který jim zaručuje i veškeré výhody, které měli doposud na samostatné členské kartě OK Plus,“ uvedla Marie Macounová, víceprezidentka pro marketing a vývoj produktu Českých aerolinií.

Citibank kreditní kary patří k nejbezpečnějším kartám na trhu, neboť jako jediné v České republice mají fotografii a podpis držitele na přední straně. Vyznačují se také nejdelším bezúročným obdobím (55 dnů) a širokým spektrem doplňkových služeb. Ke kartám je možné uzavřít rodinné cestovní pojištění, pojištění neschopnosti splácet dluh, trvalé inkaso, nebo originální služby, jakými jsou Hotovost na zavolanou nebo Nákup na splátky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).