Hlavní navigace

CETELEM vydal za dva roky půl milionu úvěrových karet Aura

Společnost CETELEM ČR, a.s. vydala koncem září 2005 celkem 500 000 úvěrových karet Aura s brandy MasterCard Electronic a MasterCard.

Sdílet

První karta Aura s logem MasterCard Electronic byla uvedena na český trh v září 2003. Karta Aura umožňuje klientům uskutečňovat přímé platby na více než 35 000 obchodních místech v České republice, vybírat hotovost v síti 2 700 bankomatů a lze ji využít i při nakupování v některých internetových obchodech.

Smlouva se sítí MasterCard umožnila nabídnout našim klientům, držitelům karet Aura, další výhody jako je např. možnost výběru hotovosti z bankomatů. Vzhledem k vývoji hotovostních transakcí klienti velmi oceňují tuto skutečnost, uvedl ing. Václav Horák, generální ředitel společnosti CETELEM ČR, a.s.

Půl milionu držitelů karet Aura MasterCard má k dispozici velmi komfortní finanční rezervu od 10 tisíc do 60 tisíc korun. Klienti mohou využívat výhody věrnostního Klubu Aura. Program nabízí rozsáhlé slevy např. z oblasti využití volného času (slevy na vstupenky do kin, divadel, ZOO, na koncerty a sportovní akce).

V srpnu letošního roku Cetelem rozšířil nabídku úvěrových karet a začal vydávat kartu Aura MasterCard Unembossed, která je platná i v zahraničí. Karta přináší zvýšení bezpečnosti při platbách, neboť oprávněnost platby v prodejnách není ověřována podle podpisu na zadní straně karty, ale potvrzení transakce probíhá zadáním PIN na pokladním terminálu. Znamená to vyšší ochranu proti neoprávněnému použití karty.

Mgr. Jana Skalová
Oddělení PR a komunikace
CETELEM ČR, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).