Hlavní navigace

Cetelem startuje spolupráci se značkou KIA

[Tisková zpráva] Od poloviny května letošního roku začala finanční společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, spolupracovat se značkou KIA. Cetelem se tak stává dalším partnerem pro velkoobchodní financování skladových zásob v dealerské síti.

Sdílet

„Naším prvním obchodním partnerem z řad prodejců vozů KIA se stala společnost REALCENTRUM pod Holoměří, s.r.o., která nabídne všem zákazníkům Cetelem jedinečnou akci. Na vybrané modely poskytne bezplatnou servisní prohlídku a klient může ušetřit až 4 000 korun,“ uvedl Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem.

„Nákup vybraného automobilu lze realizovat bez dostatku potřebných finančních prostředků, a to jednoduše v síti našich partnerů,“ doplnil R. Veselý. Klient má možnost získat zajímavý úvěr s nízkou úrokovou sazbou jako z banky, a navíc bez poplatku za vedení účtu a uzavření smlouvy. Největší předností je, že vozidlo neslouží jako zástava a majiteli vozidla zůstává i technický průkaz. „Klient může také s vozidlem volně nakládat a ještě před splacením celého úvěru auto prodat a pořídit si nové,“ dodal k výhodám R. Veselý. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z  fakturované ceny ihned při koupi vozidla. K vozidlu lze uzavřít nejen výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr, ale i povinné ručení a havarijní pojištění.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).